Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 

Koszyk

Suma: 0,00 zł
Zamów >
 

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach, wpisz swój e-mail.

O sklepie

WzgorzaSmaku.pl - delikatesy internetowe to miejsce, w którym poza standardową ofertą, promujemy żywność polską, zdrową, ekologiczną, dedykowaną alergikom, bezglutenowcom, cukrzykom, mięsa mi.in. z ekologicznych hodowli oraz wyszukane, trudno dostępne rodzaje mięs takie, jak: dziczyzna, konina, mięso jeleni, danieli, królików, nutrii, kangura, jak również mięsa i wędliny z różnych zakątków Polski i tradycyjne, wyrabiane według dawnych receptur.

Historia firmy sięga roku 1992 i wiąże się z Zakładami Mięsnymi POZMEAT, które otworzyły w Murowanej Goślinie swój sklep firmowy. W 1995 roku przejąłem sklep. Od tego momentu, odczytując potrzeby Klientów, wraz z zespołem zaczęliśmy sukcesywnie rozszerzać asortyment. Proces ten trwa do dziś. To oczekiwania Klientów budują naszą działalność, dlatego ich zdanie i zadowolenie stawiamy na pierwszym miejscu. Owocuje to bliską relacją z Klientami i indywidualnym podejściem.

Ponad 20 lat działalności to doświadczenie, które pozwoliło nam wypracować politykę i tradycję dobrej jakości. Każdy zasługuje na to, co wyjątkowe i najlepsze. Wiemy o tym i wciąż wyszukujemy smakowe perełki, by wznieść potrawy na prawdziwe wzgórza.

Idąc z duchem postępu, pragniemy naszym Klientom oddać do dyspozycji możliwość zakupów internetowych. Te same produkty, ta sama staranność obsługi z dostawą zamówień do domu.

Dziękuję Klientom za zaufanie, zespołowi za ciężką pracę i zapraszam do kontynuacji współtworzenia tego, co dobre!

Grzegorz Klewenhagen

Wspieramy wyroby lokalnych producentów