Migdały krojone - kostka 2/5 2.5 kg - 1
BadaPak Migdały krojone - kostka 2/5 2.5 kg - Zdjęcia produktu

Migdały krojone - kostka 2/5 2.5 kg (BadaPak)

Bakalie, orzechy, wiórki BadaPak migdały
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 22.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Migdały prażone krojone - kostka

Migdały BadaPak to jedne z najpopularniejszych bakalii. Warto zajadać się nimi i korzystać wartości odżywczych. Są źródłem witaminy B2(ryboflawiny). W dodatku zawierają witaminę B9 (kwas foliowy), wit B3(niacynę). Migdały BadaPak to jeszcze wielki dostawca witaminy E. Ze części mineralnych na uwagę zasługuje znaczna zawartość potasu i fosforu. Migdały są bogatą kopalnią tych substancji. Ponadto dostarczają jeszcze w nie niedużej ilości magnez, wapń, cynk i żelazo. Zawierają dużo błonnika pokarmowego.

Migdały prażone krojone BadaPak są nieprzeciętnym dodatkiem do ciast, babeczek i wszelkiego typu wypieków. Mogą być użytkowane do sałatek owocowych, potrawek, aromatycznych nadzień, dań z makaronu.

Migdały to pestki znajdujące się w owocach drzewa zwanego migdałowcem. Pochodzi ono z Azji Środkowej a do Europy przybyło za sprawą Greków. Aktualnie uprawiane jest w wielu miejscach na świecie. Głownie w USA a także w Afryce Północnej i Europie (np. Francja, Hiszpania, Włochy)

Warto sięgnąć po pakowane migdały, ponieważ te kupowane luzem nie posiadają daty ważności, ponad to tracą swoje cenne parametry a zawarte w nich kwasy tłuszczowe ulegają utlenieniu.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane w dodatku sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak jeszcze mogą być danymi literaturowymi.

Informacje podstawowe oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Migdały

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje