Orzechy macadamia w łupinie, prażone, z kluczem do otwierania 5 kg, MWL - 1
BadaPak Orzechy macadamia w łupinie, prażone, z kluczem do otwierania 5 kg, MWL - Zdjęcia produktu

Orzechy macadamia w łupinie, prażone, z kluczem do otwierania 5 kg, MWL (BadaPak)

Bakalie, orzechy, wiórki BadaPak orzechy
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 12.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Orzechy macadamia BadaPak to nieprzeciętne połączenie walorów smakowych z bogactwem wartości odżywczych. Ze wszelkich orzechów to właśnie te zawierają najwięcej nienasyconych kwasów tłuszczowych. Na dodatek orzechy macadamia BadaPak są dobrym źródłem żelaza, magnezu, cynku, selenu i witamin z grupy B (B1, B2, B3, B6). Zawierają dużo błonnika pokarmowego.

Orzechy macadamia BadaPak, ze względu na swój delikatny kremowy smak są wyśmienitą przekąską, rekomendowane są przy wypiekach ciast, ciasteczek i do słodkich kremów. Sprawdzają się jako pyszny i zdrowy dodatek do placków, koktajli, sałatek i lodów. Orzechy macadamia mają wyjątkowo twardą skorupę. Warto kupować już te obrane, gdyż sam "dziadek do orzechów" nie aby pozbyć się łupiny.

Makadamia to wiecznie zielone drzewo rosnące na terenach Australii. Występuje kilka gatunków tego drzewa, ale tylko dwa z nich wydają kremowe, miękkie orzechy zamknięte w zielonej skorupce. Poza Australią orzechy macadamia uprawia się jeszcze w Brazylii, Zimbabwe oraz w niektórych rejonach Azji.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane także sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak ponadto mogą być danymi literaturowymi.

Informacje podstawowe oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Orzechy

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje