Orzechy nerkowca "typ 450" cały 22.68 kg marki Badapak - 1
BadaPak Orzechy nerkowca "typ 450" cały 22.68 kg - Zdjęcia produktu

Orzechy nerkowca "typ 450" cały 22.68 kg (BadaPak)

Bakalie, orzechy, wiórki BadaPak orzechy
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 16.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Orzechy nerkowca

Orzechy nerkowca BadaPak to jedne z najsmaczniejszych orzechów świata. Są wyjątkowo miękkie, posiadają delikatny, maślany smak. Zawierają dużo magnezu, potasu i witamin z grupy B. Orzechy nerkowca BadaPak to dodatkowo źródło dwóch silnych przeciwutleniaczy jakim są witaminy E i C, zawierają również błonnik.

Orzechy nerkowca BadaPak odznaczają się delikatnym, słodkawym smakiem. Dlatego również najlepiej smakują w bezkompromisowej postaci, chrupane jako przekąska. W dodatku są wyśmienitą bazą do deserów, dodatkiem do sałatek, musli, a także podstawowym składnikiem kuchni indyjskiej. Warto aby znalazły swoje stałe miejsce w każdej kuchni.

Orzechy nerkowca są owocami tropikalnego drzewa o nazwie nanercz. Oryginalnie pochodzą z tropikalnych lasów deszczowych Brazylii. Obecnie uprawiane są w dodatku w Wietnamie i Indiach. Nazwę zawdzięczają swojemu kształtowi, przypominającemu nerkę.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane w dodatku sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak dodatkowo mogą być danymi literaturowymi.

Informacje i specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Orzechy

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje