Polska Obłuszczone nasiona konopi 25 kg - 1
Polska Obłuszczone nasiona konopi 25 kg - Zdjęcia produktu

Obłuszczone nasiona konopi 25 kg (Polska)

Bakalie, orzechy, wiórki Polska

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Polska

Nasiona konopi BadaPak posiadają wspaniałą wartość odżywczą. Cechują się dużą zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych. Występują one w perfekcyjnej proporcji 3:1 między kwasami omega-6 i omega-3. Zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych w nasionach konopi BadaPak jest pokaźniejsza niżeli w jakiejkolwiek innej roślinie. Oprócz tego są dużym źródłem pełnowartościowego białka. Odznacza się ono wyjątkowo wysoką przyswajalność. Ponadto odnajdziemy tu jeszcze wit E, która jest silnym przeciwutleniaczem. Nasiona konopi BadaPak dostarczą też błonnik pokarmowy.

Nasiona konopi BadaPak są wyjątkowo cennym elementyem. Można dodawać je do każdej potrawy. Do pieczywa, produktów mącznych, sałatek, koktajli, płatków śniadaniowych. Można zmielić je samemu i dodawać do mleka, jogurtów, sosów. Najwięcej wartości odżywczych uzyskamy przy zmieleniu nasion tuż przed spożyciem.

Konopia siewna jest jednoroczną rośliną zielną. Pochodzi z Azji i tam o jej dobroczynnych właściwościach wiedziano już 3000lat temu. Nasiona konopi dzięki czemu,mają kilka specyficznych cech, a także całe bogactwo części odżywczych zaliczane są do grona superfood.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane na dodatek sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak ponadto mogą być danymi literaturowymi.

Dane podstawowe i specyfikacja:

Producent

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje