Orzechy nerkowca słodko słone (w karmelu z cukru trzcinowego i solone) 5 kg, ONKS - 1
BadaPak Orzechy nerkowca słodko słone (w karmelu z cukru trzcinowego i solone) 5 kg, ONKS - Zdjęcia produktu

Orzechy nerkowca słodko słone (w karmelu z cukru trzcinowego i solone) 5 kg, ONKS (BadaPak)

Bakalie, orzechy, wiórki BadaPak orzechy
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

komponenty: orzechy nerkowca 90%, cukier trzcinowy, syrop glukozowy, substancja zagęszczająca, stabilizator, wosk pszczeli, sól; może zawierać znikome ilości innych orzechów i bakalii.

Przetworzono w Polsce.

Orzechy nerkowca w karmelu solone BadaPak zachwycą podniebienia każdego smakosza. Ich znaczne, nie połamane oraz oblane pysznym karmelem ziarenka to nieprzeciętna przekąska. Orzechy nerkowca słyną z zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych. Są niezwykle zasobne w potas, fosfor, magnez i cynk. Orzechy nerkowca BadaPak są źródłem kwasu foliowego. Zawierają także witaminy z grupy B a także witaminę A, D, E.

Orzechy nerkowca w karmelu solone BadaPak sprawdzą się jako samodzielna przekąska a także jako dodatek do musli, kremów i lodów.

Orzechy nerkowca są owocem drzewa nanercz. Pochodzą z tropikalnych lasów Brazylii. Obecnie ich uprawy przeniosły się także do Wietnamu i Indii. Nerkowce są wyjątkowo smaczne, słodkie a do tego delikatne i niezwykle kruche. Dzięki czemu mają znaczną grupę swych fanów.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane jeszcze sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak też mogą być danymi literaturowymi.

Informacje podstawowe i specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Orzechy

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje