Żurawina suszona cała "Premium" słodzona sokiem jabłkowym 5 kg - 1
BadaPak Żurawina suszona cała "Premium" słodzona sokiem jabłkowym 5 kg - Zdjęcia produktu

Żurawina suszona cała "Premium" słodzona sokiem jabłkowym 5 kg (BadaPak)

Bakalie, orzechy, wiórki BadaPak suszone owoce
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 22.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Żurawina suszona cała „Premium" słodzona sokiem jabłkowym

komponenty: żurawina, sok jabłkowy, olej słonecznikowy

Żurawina suszona Premium BadaPak dzięki czemu, iż suszona jest kompletnie nie uległa mocnemu wyciśnięciu co dzieje się w przypadku żurawiny ciętej. Owoc ten wyjątkowo bogaty skład. Dzięki zawartości kwasu benzoesowego, zachowuje swoje cechy przed długi okres czasu. Jednym z bardziej wartościowych komponentów żurawiny jest błonnik mający wysoką zawartość nierozpuszczalnej frakcji. Poza nim owoce te to solidne źródło minerałów: fosforu, potasu, magnezu, manganu i jodu. Witaminy jakie dostarczamy spożywając żurawinę to witamina A, C (kwas askorbinowy), E, K oraz witaminy z grupy B (ryboflawinę, tiaminę i zwłaszcza wit B6).

Żurawina suszona Premium BadaPak sugerowana jest do wszystkiego rodzaju deserów, ciast, ciasteczek, owsianek, musli, jogurtów. Kulinarne zastosowanie żurawiny nie ogranicza się tylko do słodkości. Będzie ona także dobrym dodatkiem do duszonych i pieczonych mięs. Suszone owoce można dodawać do nalewek a także sporządzić z nich aromatyczny i zdrowy napar.

Żurawina to krzew osiągający maksymalnie 1,5 m. Roślina ta lubi podmokłe, bagniste tereny, jest wiecznie zielona a jej ciemnoczerwone owoce zbierane są od połowy września aż do końca listopada. Największą popularnością cieszą się owoce pochodzące z Ameryki Północnej.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane dodatkowo sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak na dodatek mogą być danymi literaturowymi.

Dane oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Suszone owoce

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje