Pistacje łuskane niesolone 10 kg - 1
Pistacje łuskane niesolone 10 kg - Zdjęcia produktu

Pistacje łuskane niesolone 10 kg

pistacje
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 22.07.2024: w magazynie

Opis produktu

Pistacje łuskane niesolone BadaPak to szczególnie pyszna przekąska. W ich składzie odszukamy wielkie pokłady potasu – zawierają go najwięcej ze wszelkich orzechów. Są korzystnym źródłem cennego fosforu, magnezu, wapnia, cynku i sodu. Jako jedyne ze wszelkich orzechów zawierają karotenoidy (luteinę i zeaksantynę). Wśród witamin na wyróżnienie zasługuje bogata zawartość wit B6 jak w dodatku pozostałych witamin z gruby B: ryboflawiny, niacyny, tiaminy, kwasu foliowego. Dodatkowo orzeszki te dostarczają białko i błonnik pokarmowy.

Pistacje łuskane niesolone BadaPak to najzdrowsza wersja tych orzeszków. Są również niskokaloryczne, jeden minimalny orzeszek mieści tylko 3 kcal. Najlepiej spożywać je bezpośrednio. To świetna przekąska w ciągu dnia. Ponad to pistacje łuskane BadaPak można dodawać do deserów, ciast, pasztetów, sałatek. Można z nich przyrządzić także pesto.

Pistacja to roślina, która obejmuje kilkanaście gatunków drzew. Drzewo pistacjowe wydaje owoce co dwa lata. Rosną one w kiściach przypominających winogrono. Gdy dojrzeją ich skorupki pękają i odkrywają orzeszki.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane w dodatku sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak jeszcze mogą być danymi literaturowymi.

Informacje podstawowe i specyfikacja:

Rodzaj

Pistacje

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje