Ananas suszony bez cukru plastry 5 kg - 1
BadaPak Ananas suszony bez cukru plastry 5 kg - Zdjęcia produktu

Ananas suszony bez cukru plastry 5 kg (BadaPak)

Bakalie, orzechy, wiórki BadaPak suszone owoce
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 22.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Ananas suszony bez cukru plastry

Ananas suszony bez cukru BadaPak to pyszny, aromatyczny i słodki owoc zasobny w witaminy (A, C, PP wit. Z grupy B) i liczne minerały (wapń, magnez, potas, żelazo, fosfor, sód, miedź, cynk). Ananas suszony jest stanowczo cennym owocem ze względu na zawartość bromelainy. Ananas to także źródło błonnika pokarmowego i witaminy C.

Ananas suszony bez cukry BadaPak to perfekcyjna, zdrowa alternatywa słodyczy. Jest perfekcyjną samodzielną przekąską a także nadzwyczajnym dodatkiem jogurtów, musli a także dań mięsnych.

Ananas to ciepłolubny krzew o słodkich i soczystych owocach. Naturalnie rosnące ananasy osiągają wysokość około 120cm. Posiadają długie, niesprężyste i ostre liście. Dojrzały owoc ma żółty kolor i osiąga wagę do 2kg. Ananas pochodzi z Brazylii. Obecnie uprawiany jest na Kubie, Florydzie, Afryce i Azji. Owocami ananasa możemy delektować się przez cały rok.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane na dodatek sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak ponadto mogą być danymi literaturowymi.

Dane podstawowe oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Suszone owoce

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje