Polska Nasiona konopi ziarno 20 kg - 1
Polska Nasiona konopi ziarno 20 kg - Zdjęcia produktu

Nasiona konopi ziarno 20 kg (Polska)

Bakalie, orzechy, wiórki Polska
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 22.07.2024: w magazynie

Opis produktu Polska

Nasiona konopi BadaPak mają idealną wartość odżywczą. Cechują się dużą zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych. Występują one w rewelacyjnej proporcji 3:1 pomiędzy kwasami omega-6 i omega-3. Zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych w nasionach konopi BadaPak jest pokaźniejsza niżeli w jakiejkolwiek innej roślinie. Oprócz tego są pokaźnym źródłem pełnowartościowego białka. Odznacza się ono bardzo wysoką przyswajalność. Na dodatek wynajdziemy tu także wit E, która jest silnym przeciwutleniaczem. Nasiona konopi BadaPak dostarczą także błonnik pokarmowy.

Nasiona konopi BadaPak są szczególnie cennym składnikiem. Można dodawać je do każdej potrawy. Do pieczywa, produktów mącznych, sałatek, koktajli, płatków śniadaniowych. Można zmielić je samemu i dodawać do mleka, jogurtów, sosów. Najwięcej wartości odżywczych uzyskamy przy zmieleniu nasion tuż przed spożyciem.

Konopia siewna jest jednoroczną rośliną zielną. Pochodzi z Azji i tam o jej dobroczynnych właściwościach wiedziano już 3000lat temu. Nasiona konopi dzięki temu,mają kilka specyficznych cech oraz całe zasobność komponentów odżywczych zaliczane są do grona superfood.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane także sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak jeszcze mogą być danymi literaturowymi.

Informacje oraz specyfikacja:

Producent

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje