Rodzynki Golden Jumbo XXL jasne 5 kg, BRO - 1
BadaPak Rodzynki Golden Jumbo XXL jasne 5 kg, BRO - Zdjęcia produktu

Rodzynki Golden Jumbo XXL jasne 5 kg, BRO (BadaPak)

Bakalie, orzechy, wiórki BadaPak rodzynki
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 22.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Rodzynki Golden Jumbo XXL jasne

komponenty: rodzynki, olej słonecznikowy, substancja konserwująca – dwutlenek siarki.

Rodzynki Golden Jumbo XXL BadaPak jak sama nazwa wskazuje są spore i dorodne. Posiadają słodko-kwaśny smak i przepiękny słoneczny kolor. Rodzynki to korzystne źródło energii, gdyż zawierają dużo prostych, prosto przyswajalnych cukrów. Zawierają potas, fosfor, cynk, żelaza i bor i jod. Tego ostatniego pierwiastka próżno szukać w pozostałych bakaliach. Wśród witamin na uwagę zasługują wit A, E, C oraz witaminy z grupy B (B1, B2, B3, kwas foliowy, B6). Rodzynki Golden Jumbo BadaPak mają widoczną dawkę przeciwutleniaczy w postaci flawonoidów, resweratrolu, taniny i kwercetyny.

Rodzynki Golden Jumbo XXL BadaPak zdrową i rozsądną alternatywą słodyczy. Smaczna przekąska zadowalająca nawet wybrednych smakoszy. Są spore i mięsiste, dlatego genialnie pasują do sałatek owocowych, lodów, deserów, ciast i dań mięsnych.

Rodzynki to nic innego, jak po prostu suszone owoce winogrona. Bakalie te cieszą się ogromną popularnością. W procesie suszenia z winogron odparowywana jest woda, dlatego też rodzynki są dużo mniejsze niż świeże owoce oraz mają pomarszczoną skórkę. Poza tym zawierają niemalże te same substancje odżywcze, tyle że bardziej skoncentrowane.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane jeszcze sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak jeszcze mogą być danymi literaturowymi.

Dane podstawowe oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Rodzynki

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje