Orzechy pecan 13.6 kg marki Badapak - 1
BadaPak Orzechy pecan 13.6 kg - Zdjęcia produktu

Orzechy pecan 13.6 kg (BadaPak)

Bakalie, orzechy, wiórki BadaPak orzechy
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 22.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Orzechy pecan

Orzechy pecan BadaPak wyglądem przypominają nasze orzechy włoskie jednak zawierają od nich więcej wartości odżywczych. Są nadzwyczajnym źródłem przeciwutleniaczy. Orzechy pecan BadaPak dostarczają witaminę C, E, K, a także witaminy z grupy B (kwas foliowy, B1, B2, B3, B5, B6). Zawierają także mnóstwo cennych minerałów. Są źródłem magnezu, potasu i cynku. Aż 70% ich tłuszczy stanowią tak drogocenne nienasycone kwasy tłuszczowe.

Orzechy pecan BadaPak cechują się słodkim, delikatnym i maślanym smakiem. Świetnie sprawdzą się jako przekąska. Mogą być dodawane do musli, owsianek czy jogurtów. Będą także pasowały do słodkich deserów, ciasteczek i ciast. Korzyści ze spożywania orzechów pecan BadaPak jest tak dużo, iż warto znaleźć dla nich stałe miejsce w swej kuchni.

Orzechy pecan to owoce długowiecznego, mocnego i wysokiego drzewa zwanego orzesznikiem jadalnym albo pekanowym. Naturalnie występuje w Ameryce Południowej i tam znajdują się jego największe uprawy. W mniejszej skali można go spotkać jeszcze w Australii, Izraelu, Afryce i w Chinach.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane również sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak dodatkowo mogą być danymi literaturowymi.

Dane i specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Orzechy

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje