Pistacje xxl premium prażone solone 5 kg marki Badapak - 1
BadaPak Pistacje xxl premium prażone solone 5 kg - Zdjęcia produktu

Pistacje xxl premium prażone solone 5 kg (BadaPak)

Bakalie, orzechy, wiórki BadaPak pistacje
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Pistacje XXL Premium prażone solone

komponenty: orzechy pistacjowe prażone 97,5%, sól.

Pistacje XXL Premium Prażone Solone BadaPak to najmocniej wyszukane pistacje w wymiarze XXL przystępne na rynku. Pistacje to rewelacyjna przekąska. Są skarbnicą przeciwutleniaczy takich jak witamina E, witamina A i luteina. W składzie pistacji znajdują się fitosterole. Jako jedyne z orzechów dostarczają karotenoidy (luteinę i zeaksantynę). Wyróżniają się bogatą zawartością potasu. Na kolejnych miejscach pod względem zawartości posiada się fosfor, magnez, wapń i żelazo. Pistacje XXL BadaPak w swoim składzie posiadają także witaminy z grupy B oraz wit C, błonnik pokarmowy i białko.

Pistacje XXL Premium Prażone Solone są genialną przekąską. Ich smak jest nieszablonowy, nie przesolony. Cieszą się ogromną popularnością. Pistacje nadają się do bezpośredniego spożycia, wydobywanie ich z łupin to dodatkowy atut przyjemnego delektowania się nimi.

Pistacja jest drzewem, które wydaje pestkowce zwane orzeszkami pistacjowymi. Skatalogowane są one w kiście na zarys winorośli. Gdy owoce dojrzeją ich skorupka pęka, wtedy zbierane są przy pomocy maszyn, które strzepują je z drzew.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane też sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak też mogą być danymi literaturowymi.

Informacje oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Pistacje

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje