Pistacje XXL Premium prażone solone 1 kg - 1
BadaPak Pistacje XXL Premium prażone solone 1 kg - Zdjęcia produktu

Pistacje XXL Premium prażone solone 1 kg (BadaPak)

Bakalie, orzechy, wiórki BadaPak pistacje
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 12.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Pistacje XXL Premium prażone solone

elementy: orzechy pistacjowe prażone 97,5%, sól.

Pistacje XXL Premium Prażone Solone BadaPak to najbardziej gustowne pistacje w wymiarze XXL dostępne na rynku. Pistacje to idealna przekąska. Są skarbnicą przeciwutleniaczy takich jak witamina E, witamina A i luteina. W składzie pistacji znajdują się fitosterole. Jako jedyne z orzechów dostarczają karotenoidy (luteinę i zeaksantynę). Wyróżniają się bogatą zawartością potasu. Na kolejnych miejscach pod względem zawartości gromadzi się fosfor, magnez, wapń i żelazo. Pistacje XXL BadaPak w swoim składzie mają także witaminy z grupy B i wit C, błonnik pokarmowy i białko.

Pistacje XXL Premium Prażone Solone są wyśmienitą przekąską. Ich smak jest unikatowy, nie przesolony. Cieszą się ogromną popularnością. Pistacje nadają się do bezpośredniego spożycia, wydobywanie ich z łupin to dodatkowy atut przyjemnego delektowania się nimi.

Pistacja jest drzewem, które wydaje pestkowce zwane orzeszkami pistacjowymi. Skatalogowane są one w kiście na kształt winorośli. Gdy owoce dojrzeją ich skorupka pęka, wtedy zbierane są przy pomocy sprzętów, które strzepują je z drzew.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane także sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak ponadto mogą być danymi literaturowymi.

Dane i specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Pistacje

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje