Ostropest plamisty 5 kg - 1
Polska Ostropest plamisty 5 kg - Zdjęcia produktu

Ostropest plamisty 5 kg (Polska)

Bakalie, orzechy, wiórki Polska
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Opis produktu Polska

Ostropest plamisty BadaPak to zioło, które uwydatnia się zawartością sylimaryny. Ostropest dostarcza także cenne przeciwutleniacze jakimi są flawonoidy oraz witamina E (potocznie zwana witaminą młodości). W dodatku ostropest plamisty to także fitosterole, garbniki oraz aminy (histamina i tyramina)

Ostropest plamisty BadaPak poleca się spożywać całkowicie albo mielić dopiero przed użyciem, wtedy zachowuje najwięcej cennych substancji. Smak ziaren ostropestu jest neutralny, dlatego można dodawać go do potraw, jogurtów, sałatek, koktajli. Z ziaren można też przygotować napar, wówczas dwie łyżeczki świeżo zmielonych nasion zalewamy wrzątkiem i pijemy po osiągnięciu poprzez niego odpowiedniej temperatury.

Ostropest to jednoroczna roślina przypominająca swym wyglądem oset. Występuje powszechnie w Europie Południowej, Afryce Północnej oraz Azji. Aktualnie można ją spotkać w wielu rejonach świata, uprawiany jest dodatkowo w Polsce.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane również sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak jeszcze mogą być danymi literaturowymi.

Informacje podstawowe oraz specyfikacja:

Producent

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje