Orzechy nerkowca "typ 450" cały 1 kg - 1
BadaPak Orzechy nerkowca "typ 450" cały 1 kg - Zdjęcia produktu

Orzechy nerkowca "typ 450" cały 1 kg (BadaPak)

Bakalie, orzechy, wiórki BadaPak orzechy
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Orzechy nerkowca

Orzechy nerkowca BadaPak to jedne z najsmaczniejszych orzechów świata. Są wyjątkowo miękkie, mają delikatny, maślany smak. Zawierają dużo magnezu, potasu i witamin z grupy B. Orzechy nerkowca BadaPak to również źródło dwóch silnych przeciwutleniaczy jakim są witaminy E i C, zawierają na dodatek błonnik.

Orzechy nerkowca BadaPak odznaczają się delikatnym, słodkawym smakiem. Dlatego też najlepiej smakują w bezkompromisowej postaci, chrupane jako przekąska. Dodatkowo są znakomitą bazą do deserów, dodatkiem do sałatek, musli i podstawowym komponentyem kuchni indyjskiej. Warto aby znalazły swoje stałe miejsce w każdej kuchni.

Orzechy nerkowca są owocami tropikalnego drzewa o nazwie nanercz. Oryginalnie pochodzą z tropikalnych lasów deszczowych Brazylii. Aktualnie uprawiane są ponadto w Wietnamie i Indiach. Nazwę zawdzięczają swojemu kształtowi, przypominającemu nerkę.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane również sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak także mogą być danymi literaturowymi.

Informacje i specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Orzechy

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje