Orzechy ziemne łuskane surowe 1 kg marki Badapak - 1
BadaPak Orzechy ziemne łuskane surowe 1 kg - Zdjęcia produktu

Orzechy ziemne łuskane surowe 1 kg (BadaPak)

Bakalie, orzechy, wiórki BadaPak orzechy
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Orzechy ziemne łuskane BadaPak to jeden z przysmaków, po które każdy z ochotą sięga. Znamionują się wyjątkowo wysoką zawartością białka. Zawierają go najwięcej ze wszystkich orzechów a także więcej niż pozostałe warzywa strączkowe. Podkreśla je również obfita zawartość witaminy B3. Orzechy ziemne BadaPak to także genialne źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych i potasu i magnezu.

Orzechy ziemne łuskane BadaPak minimalistyczne najlepiej przed spożyciem uprażyć. To wyśmienita przekąska do smakowania, podjadania i chrupania. Sprawdzą się jako dodatek do dań mięsnych, ryb, ryżu, makaronu a także do deserów i lodów.

Orzechy ziemne inaczej zwane arachidowymi lub fistaszkami są rośliną strączkową. Podobnie jak fasola czy groch, nasiona tej rośliny ukryte są w strąkach. Dojrzewają pod ziemią dlatego nazywamy je ziemnymi. Swym składem i smakiem bliżej im do orzechów, dlatego także zaliczane są do tej grupy.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane dodatkowo sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak w dodatku mogą być danymi literaturowymi.

Informacje podstawowe i specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Orzechy

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje