Badapak Orzechy nerkowca xxl "typ 240" 22.68 kg - 1
BadaPak Orzechy nerkowca xxl "typ 240" 22.68 kg - Zdjęcia produktu

Orzechy nerkowca xxl "typ 240" 22.68 kg (BadaPak)

Bakalie, orzechy, wiórki BadaPak orzechy
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Orzechy nerkowca pokaźne XXL rozmiar "240". Największy mozliwy.

Orzechy nerkowca XXL BadaPak odznaczają się kruchością i delikatnością smaku. Orzechy nerkowca BadaPak to znakomite źródło przeciwutleniaczy, kwasów tłuszczowych. Witaminy i minerały zawarte w orzechach, uzupełnią dzienne zapotrzebowanie na te związki. Znajdziemy w nich witaminę A, E, D i witaminy z grupy B, kwas foliowy, wapń, fosfor, potas, magnes, selen, cynk.

Orzechy nerkowca XXL BadaPak w kuchni mogą być wykorzystywane na niemało zróżnicowanych sposobów. Świetnie sprawdzą się jako dodatek do sałatek, zdrowych koktajli, ciast, deserów i pesto. Można z nich przygotować domowe masło orzechowe. Najlepiej jednak traktować je jako samodzielną, pyszną przekąskę, po którą sięgamy każdego dnia.

Orzechy nerkowca należą do najsmaczniejszych na świecie. Są owocem drzewa zwanym nanercz. Występują w Brazylii, Indiach, Wietnamie oraz innych krajach Afryki Środkowej. Posiadają księżycowaty kształt przypominający nerkę.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane też sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak ponadto mogą być danymi literaturowymi.

Dane podstawowe i specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Orzechy

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje