Badapak Wiórki kokosowe "fine" (bardzo drobne) 25 kg - 1
BadaPak Wiórki kokosowe "fine" (bardzo drobne) 25 kg - Zdjęcia produktu

Wiórki kokosowe "fine" (bardzo drobne) 25 kg (BadaPak)

Bakalie, orzechy, wiórki BadaPak wiórki
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 25.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

komponenty: wiórki kokosowe, substancja konserwująca: dwutlenek siarki

Wiórki kokosowe BadaPak to wysuszony, nieodtłuszczony miąższ z orzechów kokosowych. Z reguły to bogate źródło błonnika. Dostarczają nasycone kwasy tłuszczowe MCT. Jest to taki rodzaj kwasów, który od razu zostaje wykorzystany jako źródło energii. Niepozorne z wyglądu wiórki BadaPak to też idealne źródło potasu. Ze składników mineralnych zawierają w sobie także magnez, wapń, żelazo i cynk. Warto także zwrócić uwagę na zawartość białka. Wśród witamin zawierają te o właściwościach przeciwutleniających, czyli wit C, a także E (zwaną witaminą młodości). Dodatkowo odszukamy w nich liczne witaminy z grupy B – w tym ważny kwas foliowy.

Wiórki kokosowe BadaPak łatwo komponują się z deserami, lodami, ciastami, a także śniadaniami w postaci owsianki czy naleśników. Są idealnym uzupełnieniem koktajli. Coraz częściej wykorzystywane są jako panierka do ryb.

Wiórki kokosowe powstają z miąższu orzecha kokosowego, który w pierwszej kolejności zostaje suszony a następnie ścierany. Owoce kokosa pochodzą z południowo-wschodniej Azji. Palmy na których rosną są najistotniej rozpoznawalną częścią krajobrazu tropikalnych brzegów mórz i oceanów.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane także sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak w dodatku mogą być danymi literaturowymi.

Informacje podstawowe i specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Wiórki

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje