Gorąca czekolada limited edition banoffee pie, 350 g marki Whittard of chelsea - 1
Whittard of Chelsea Gorąca czekolada limited edition banoffee pie, 350 g - Zdjęcia produktu

Gorąca czekolada limited edition banoffee pie, 350 g (Whittard of Chelsea)

Kakao Whittard of Chelsea
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 15.04.2024: w magazynie

Opis produktu Whittard of Chelsea

Poznaj kolejną gorącą czekoladę inspirowaną deserami od Whittard of Chelsea! kompilacja kremowego banana i roztopionego toffi nigdy nie przestaje smakować. Dodaj do tej mieszanki białą czekoladę, a będzie jeszcze lepsza!

Aby uzyskać najmocniej kremową i gładką filiżankę, spróbuj zmieszać proszek z gorącym mlekiem (albo preferowaną alternatywą mleka) zamiast wody.znane ciasto banoffee zostało opracowane w 1971 roku poprzez właściciela i szefa kuchni restauracji The Hungry Monk w Jevington, East Sussex.

Po wypróbowaniu różnych dodatków do warstwy miękkiego toffi, w tym jabłek i pomarańczy mandarynki, obaj w końcu zespolili toffi z bananem - i udało im się! Danie okazało się tak lubiane, iż przepis ekspresowo został zaadoptowany poprzez sporo innych restauracji na całym świecie i stał się ulubioną potrawą Margaret Thatcher.

Słowo "banoffee" weszło nawet do języka angielskiego i jest aktualnie używane do opisania każdej potrawy lub towaru, który smakuje lub pachnie równocześnie bananem, jak i toffi. Teraz możesz delektować się banoffee jako napojem - wszystko dzięki znanemu Whittard of Chelsea!liczba porcji (stosując 3 czubate łyżeczki/20 g na kubek do gorącej czekolady lub 2 łyżki stołowe/28 g na kubek do pysznego koktajlu mlecznego): 350 g = 17 kubków gorącej czekolady/12 koktajli mlecznychSkładniki: cukier, masło kakaowe (15%), odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), dekstroza, aromat, sól, emulgator: E450 (difosforany).optymalny dla wegetarian.Warunki przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Informacje podstawowe i specyfikacja:

Kategoria

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje