Vivio Masło ghee 520ml palce lizać (5905669437035) - 1
Vivio Masło ghee 520ml palce lizać - Zdjęcia produktu

Masło ghee 520ml palce lizać (Vivio)

Masła orzechowe, kakaowe i inne Vivio

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Vivio

Masło ghee, czyli masło klarowane o nieszablonowym smaku i bursztynowej barwie zwane jest nawet płynnym złotem. W kuchni wyciąga głęboki smak potraw, stanowi znakomite połączenie smaków w przygotowywanych daniach, a także eksponuje aromaty przypraw.

PALCE LIZAĆ – polska niewielka rodzinna firma z Podkarpacia, która powstała z pasji do gotowania i stabilnego, zdrowego odżywiania.

Sztandarowym produktem tej marki jest GHEE, czyli masło sklarowane według indyjskiej receptury. Masło to produkowane jest z mleka od polskich krów z rejonów bieszczadzkich, nie gromadzi glutenu, kazeiny i laktozy, nie przypala się, to w 100% tłuszcz mleczny, mieści witaminy A, D, E, K, nie zawiera złego cholesterolu, nie gromadzi konserwantów, zagęstników i barwników.

Masło sklarowane ghee jest sugerowane do wielu zastosowań w kuchni i w kosmetyce – wydobywa głęboki smak potraw, akcentuje aromaty przypraw, łączy smaki w daniach. Nadaje się do smażenia, do gotowania – do zup, duszenia warzyw i mięs, podgrzewania, do pieczenia i na kanapkę.

PALCE LIZAĆ to nie tylko masło. Producent zajmuje się dodatkowo sprzedażą egzotycznych przypraw oraz nietypowego artykułu pod nazwą „Energia do kawy”. Energia do kawy to kombinacja na bazie masła sklarowanego ghee z nierafinowanym olejem kokosowym, indyjskim kardamonem i cynamonem oraz laską wanilii madagaskarskiej. To towar, który po wymieszaniu z kawą daje nam zastrzyk energii, sprawia, iż kawa tak nie zakwasza organizmu, nie wypłukuje z minerałów, pobudza metabolizm, przyspiesza spalanie tłuszczu. Kawa taka jest doskonała przed treningiem.

Właścicielom producenta zależy na tym, by świadomość tego, co trafia na talerze, rosła, aby ludziom zależało – na ich zdrowiu i zdrowiu bliskich. Dlatego również produkując zdrową żywność bez zbędnych dodatków promują zdrowy sposób odżywiania.
Polecamy PALCE LIZAĆ i cenimy ich za to, że potrafią polskie produkty inspirująco zespalać z orientem.

Dane oraz specyfikacja:

Producent

Kod EAN

5905669437035

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje