SONKO Sojowe Organic BIO napój roślinny 500ml, SON500BIOSOJ - 1
SONKO Sojowe Organic BIO napój roślinny 500ml, SON500BIOSOJ - 2
SONKO Sojowe Organic BIO napój roślinny 500ml, SON500BIOSOJ - Zdjęcia produktu

Sojowe Organic BIO napój roślinny 500ml, SON500BIOSOJ (SONKO)

Napoje, wody, soki SONKO 0.5 l / napój
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 21.04.2024: w magazynie

Opis produktu SONKO

SONKO Sojowe Organic BIO napój roślinny 500ml - do shak'ów i do naleśnikówSojowe napój roślinny SONKO Organic BIO to genialna alternatywa dla mleka krowiego. Mieści ono wszystkie cenne komponenty odżywcze, takie jak białko.

Sojowe napój roślinny Sonko Organic BIO jest świetnym dodatkiem do koktajli, shake’ów.Napoje sojowe — bogate odżywczo i smaczneSoja jest rośliną, która nie przez każdego jest szanowana. Jednak my daliśmy szanse organicznej soi pochodzącej z terenów Unii Europejskiej.

posiada ona bowiem sporo witamin i minerałów, które są potrzebne do dobrego funkcjonowania organizmu. Dodatkowo jest źródłem białka, które jest potrzebne do utrzymania dobrej masy ciała. Soja jest też bogata w witaminę E, która jest konieczna do poprawnego funkcjonowania układu nerwowego.

Napój sojowy SONKO Organic BIO jest pyszny i stanowi wspaniały dodatek do wegańskich napojów i deserów.Jego kremowa konsystencja wspaniale będzie w stanie zastąpić każde mleko, zwłaszcza krowie, więc jest to rewelacyjna alternatywa dla osób, które nie mogą go pić albo po prostu chcą cieszyć się pysznym smakiem napoju SONKO.Półlitrowy karton sprawdza się nieprzeciętnie — zarówno w terenie, jak i w domu.

Może być bowiem wykorzystywany do przygotowywania koktajli, shake’ów, a także do pieczenia naleśników. A także jako mleko do płatków śniadaniowych lub jako przekąska. Nie zastanawiaj się dłużej i wybierz pyszny napój roślinny SONKO Organic BIO.W skrócie:-bez laktozy-bez aromatów-bez glutenu-bez dodatku cukrów (posiada naturalnie występujące cukry)

Dane podstawowe oraz specyfikacja:

Kategoria

Producent

Rodzaj

Napój

Pojemność

0.5 l

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje