Zakwas z kapusty z imbirem i kurkumą 500 ml w szklanej butelce marki Artman niedomice - 1
Artman niedomice Zakwas z kapusty z imbirem i kurkumą 500 ml w szklanej butelce - Zdjęcia produktu

Zakwas z kapusty z imbirem i kurkumą 500 ml w szklanej butelce (Artman niedomice)

Napoje, wody, soki Artman niedomice 0.5 l
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 21.04.2024: w magazynie

Opis produktu Artman niedomice

ZAKWAS Z KAPUSTY z kurkumą i imbirem 500 ml elementy: Wyciąg z naturalnie kiszonej kapusty, woda, imbir, kurkuma, sól. Odkryj jak zadbać o udoskonalone samopoczucie z naszym zakwasem. Powstał on z najwyższej jakości naturalnie kiszonej kapusty, stwarzając połączenie klasycznego smaku i zdrowia w jednym!

cechy artykułu: 100% ekologiczny: Nasz zakwas jest produkowany z kapusty uprawianej bez wykorzystania sztucznych pestycydów czy nawozów, co zagwarantuje czysty smak i wysoką jakość. Świeżość Zamknięta w Butelce: Dzięki postępowym technologiom produkcji, świeżość kiszonej kapusty zostaje zachowana w każdej butelce, dostarczając tradycyjnego smaku przy każdym łyku.

Naturalny Osad: Delikatny osad w zakwasie to efekt naturalnych procesów fermentacji, świadczący o autentyczności artykułu. To gwarancja prawdziwego smaku i utrzymania wszystkich cennych składników odżywczych.

ułatwia Wchłanianie elementów Odżywczych: Działanie probiotyczne zakwasu z kapusty może pomóc w powiększeniu efektywności wchłaniania komponentów odżywczych, polepszając ogólną kondycję organizmu. Naturalna detoksykacja: Dzięki działaniu naturalnych antyoksydantów, zakwas z kapusty wspiera procesy detoksykacji, eliminując zgubne substancje z organizmu.

Przechowywanie: Zakwas przechowywać w temperaturze od 0-19 poziomów Celsjusza. Po otwarciu, przechowuj go w lodówce i spożyj w ciągu 7 dni. Pojemność: 500 ml

Dane podstawowe i specyfikacja:

Kategoria

Producent

Pojemność

0.5 l

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje