Oliwa Bio Green Prevezana monovarietal 500ml BIO (5200103351664) - 1
Oliwa Bio Green Prevezana monovarietal 500ml BIO (5200103351664) - 2
Oliwa Bio Green Prevezana monovarietal 500ml BIO (5200103351664) - 3
Bio Green Oliwa Prevezana monovarietal 500ml BIO - Zdjęcia produktu

Oliwa Prevezana monovarietal 500ml BIO (Bio Green)

Oleje, oliwy i octy Bio Green

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Bio Green

Bio Green Olive Oil - Oliwa Prevezana Monovarietal BIO

ukazujemy oliwę Prevezana Monovarietal - symbol czystości i jakości. Ta ekologiczna zielona oliwa z oliwek wyróżnia się jaskrawozielonym kolorem, wynikiem chlorofilu w niedojrzałych oliwkach. Te oliwki nie tylko nadają oliwie jej specyficznego koloru, lecz także obdarzają ją nieporównywalnymi właściwościami przeciwutleniającymi.

Odbiegając od standardowej komercyjnej extra virgin oliwy z oliwek, Prevezana Monovarietal szczyci się oryginalnym pikantnym lub pieprznym smakiem, harmonijnie połączonym z owocowymi aromatami świeżo ciętych niedojrzałych oliwek. Jest to rezerwuar witamin i prowitamin, w tym A, K, E i B-karotenu. W dodatku jest wzbogacona o minerały, mikroelementy i polifenole, które chronią komórki przed stresem oksydacyjnym, aktywnym tlenem i wolnymi rodnikami. Co godne uwagi, nie zawiera cholesterolu, cukrów, węglowodanów, błonnika pokarmowego ani białek.

Każda kropla tej oliwy emanuje młodością, wigorem i osobowością. Wytworzona w ograniczonych partiach, pochodzi wyłącznie z oliwek najwyższej jakości, ręcznie zbieranych w październiku i natychmiast przetwarzanych, żeby zapewnić nieosiągalną jakość. Chociaż ten precyzyjny cykl prowadzi do niższego plonu (7-10%), zagwarantuje artykuł nieszablonowej jakości. Warto zwrócić uwagę na jej przedłużoną wytrzymałość, dzięki oryginalnemu składowi i niezwykle wysokiej zawartości polifenoli, co pozwala konsumentom delektować się jej bogactwem przez choćby 18 miesięcy.

W skrócie, oliwa Prevezana Monovarietal to hołd dla najlepszych darów natury, proponujący nieszablonowy profil smakowy wzbogacony o wysoką wartość naturalną. Jej najistotniejsze cechy są widoczne od momentu jej produkcji w październiku aż do lipca. Z biegiem czasu, ale może tracić nieco ze swojego intensywnego smaku i koloru, jej profil części odżywczych pozostaje nienaruszony. Używamy tylko naturalnej metody sedymentacji w zbiornikach ze stali nierdzewnej o stożkowym dnie. Po 10-20 dniach usuwamy osad Zanurz się w esencji natury dzięki oliwie z oliwek Prevezana Monovarietal od Bio Green Olive Oil. Doświadcz niedojrzałej strony życia!

Producent: Bio Green

certyfikat BIO Tak
objętość: 500ml
Opakowanie: szkło
Gatunek oliwek: Lianolia
Region pochodzenia: Epirus
Kwasowość: 0,31 %
Oświadczenie zdrowotne EU 432/2012 Tak
Wysoko polifenolowe (>500mg/kg) Tak
Polifenole: 501-1000 mg/kg
ilość polifenoli: 886 mg/kg
Wczesny zbiór: Tak
Oliwa niefiltrowana: Tak
Oliwa smakowa: Nie

Informacje oraz specyfikacja:

Producent

Kod EAN

5200103351664

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje