Chipsy bananowe (banany suszone lekko karmelizowane) 0.2 kg, BC - 1
BadaPak Chipsy bananowe (banany suszone lekko karmelizowane) 0.2 kg, BC - Zdjęcia produktu

Chipsy bananowe (banany suszone lekko karmelizowane) 0.2 kg, BC (BadaPak)

Paluszki, orzeszki i chipsy BadaPak chipsy
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 21.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

składniki:banany (70%)/ bananas (70%) cukier (19%)/ sugar (19%) olej kokosowy (11%)/ coconut oil (11%) naturalny aromat bananowy/natural banana flavour

Chipsy bananowe BadaPak to nic innego jak ususzone plastry banana. Zatopione w słodkiej polewie są wyśmienitą, wysokoenergetyczną przekąską. Suszone banany zawierają więcej potasu, magnezu i fosforu niż ich świeży odpowiednik. Suszone banany to także źródło cennych witamin: A, D, E, K, a także B.

Chipsy bananowe BadaPak to nadzwyczajny zamiennik niezdrowych przekąsek. Mimo, że zawierają dużo węglowodanów to posiadają zarazem niemało witamin, których nie posiadają zwykłe chipsy czy batony. Można chrupać je w ciągu dnia, można także pokruszyć je i dodać do musli, ciast i deserów. Są perfekcyjnym elementyem domowych, wielozbożowych batoników.

Banany to słodkie, żółte owoce, które uwielbiają tropikalny klimat. Rosną na wieloletnich, kilkumetrowych bylinach. Umiejscowione są w kiściach, wysoko, zaraz pod gigantycznymi liśćmi. Banany przypływają do nas przede wszystkim z rejonów Ameryki Łacińskiej, a także Afryki.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane w dodatku sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak na dodatek mogą być danymi literaturowymi.

Informacje oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Chipsy

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje