Badapak Chipsy bananowe (banany suszone lekko karmelizowane) 0.5 kg - 1
BadaPak Chipsy bananowe (banany suszone lekko karmelizowane) 0.5 kg - Zdjęcia produktu

Chipsy bananowe (banany suszone lekko karmelizowane) 0.5 kg (BadaPak)

Paluszki, orzeszki i chipsy BadaPak chipsy
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 21.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

komponenty:banany (70%)/ bananas (70%) cukier (19%)/ sugar (19%) olej kokosowy (11%)/ coconut oil (11%) naturalny aromat bananowy/natural banana flavour

Chipsy bananowe BadaPak to nic innego jak ususzone plastry banana. Zatopione w słodkiej polewie są genialną, wysokoenergetyczną przekąską. Suszone banany zawierają więcej potasu, magnezu i fosforu niżeli ich świeży odpowiednik. Suszone banany to także źródło cennych witamin: A, D, E, K, a także B.

Chipsy bananowe BadaPak to znakomity zamiennik niezdrowych przekąsek. Mimo, iż zawierają dużo węglowodanów to posiadają zarazem dużo witamin, których nie mają zwykłe chipsy czy batony. Można chrupać je w ciągu dnia, można także pokruszyć je i dodać do musli, ciast i deserów. Są wyśmienitym komponentyem domowych, wielozbożowych batoników.

Banany to słodkie, żółte owoce, które uwielbiają tropikalny klimat. Rosną na wieloletnich, kilkumetrowych bylinach. Umiejscowione są w kiściach, wysoko, zaraz pod gigantycznymi liśćmi. Banany przypływają do nas w głównej mierze z rejonów Ameryki Łacińskiej oraz Afryki.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane także sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak również mogą być danymi literaturowymi.

Informacje podstawowe i specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Chipsy

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje