Chanel bleu de chanel parfum 100ml - 1
Chanel bleu de chanel parfum 100ml - 2
Chanel bleu de chanel parfum 100ml - 3
Chanel bleu de chanel parfum 100ml - 4
Chanel Bleu de parfum 100ml - Zdjęcia produktu

Bleu de parfum 100ml (Chanel)

Pozostałe zapachy dla mężczyzn Chanel
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 21.04.2024: w magazynie

Opis produktu Chanel

Chanel Bleu de Chanel Perfum w wymiarze 100 ml to unikatowy zapach dla panów, łączący elegancję, zmysłowość i świeżość, co powoduje,pasuje jednocześnie na co dzień, jak i na specjalne okazje.

W kompilacji zapachu Chanel Bleu de Chanel wyczuwalne są nuty cytrusowe, drzewne, a także balsamiczne. W pierwszej fazie, po nałożeniu na skórę, wyczuwalne są nuty cytryny, grejpfruta i mięty, które nadają mu świeżości i lekkości. W kolejnej fazie pojawiają się nuty imbiru, paczuli i drewna sandałowego, które dodają mu szykownego i męskiego charakteru. W bazie zapachu znajdują się nuty kadzidła, ambry i cedru, które nadają mu głębi i intensywności.

Flakon Chanel Bleu de Chanel Perfum został wytworzony z wysokiej jakości szkła i ma nad wyraz ascetyczny design. Na jego transparentnej powierzchni znajduje się logo , a także nazwa zapachu. Całość prezentuje się nad wyraz elegancko i męsko, co idealnie pasuje do charakteru samego zapachu.

Chanel Bleu de Chanel Perfum to zapach, który niewątpliwie przyciągnie uwagę swoim unikatowym połączeniem świeżości i elegancji, a równocześnie nie jest zbyt inwazyjny. To perfekcyjny dobór dla panów, którzy szukają zapachu o nieszablonowym charakterze i stylu.

Dane i specyfikacja:

Producent

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje