Cultura Mediterra Hummus (sałatka z ciecierzycy) liofilizowana 2x30g - 1
Cultura Mediterra Hummus (sałatka z ciecierzycy) liofilizowana 2x30g - 2
Mastiha Shop Cultura Mediterra Hummus (sałatka z ciecierzycy) liofilizowana 2x30g - Zdjęcia produktu

Cultura Mediterra Hummus (sałatka z ciecierzycy) liofilizowana 2x30g (Mastiha Shop)

Przetwory warzywne i owocowe Mastiha Shop warzywny

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Mastiha Shop

Sałatka Hummus z Ciecierzycy 2x30g

Opis produktu
Mieszanka w proszku, gotowa do wykorzystania, bez konserwantów. Błyskawicznie i prosto przygotuj sałatkę hummus lub pastę z ciecierzycy z 100% naturalnych składników. Szybki i zdrowy posiłek dla całej rodziny. Ciesz się nim, gdziekolwiek jesteś.

komponenty:
mąka z ciecierzycy 92%, cebula, sól, czosnek, słodka papryka, biały pieprz. Informacja o alergenach: nie gromadzi alergenów.

Przygotowanie
Użyj 1 saszetki (30g), żeby przygotować jedną porcję sałatki hummus z ciecierzycy 130g. 2 saszetki odpowiadają porcjom dla 2 do 4 osób. Instrukcje przygotowania: dodaj 80ml wody do każdej saszetki mieszanki hummus (30g) i mieszaj korzystnie przez około 1 minutę, aż stanie się kremowe. Następnie dodaj 20ml oliwy z oliwek i mieszaj. Możesz cieszyć się pastą zaraz po przygotowaniu lub przechować ją w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.

propozycja podania: opcjonalnie dodaj tahini (pasta sezamowa) i cytrynę.

atuty Liofilizacji
Liofilizacja, znana też jako suszenie sublimacyjne, to metoda dehydratacji produktów w warunkach niskiego ciśnienia i temperatury. Dzięki czemu procesowi składniki odżywcze i smak artykułu pozostają niezmienione, a okres przydatności do spożycia wydłuża się, ponieważ produkty nie wymagają już przechowywania w lodówce. Liofilizowane produkty są znakomite na wycieczki w góry, na morze, na łodzi czy w domku letniskowym – wystarczy dodać liczba wody, która została usunięta. Produkty te są łatwe i prędkie w przygotowaniu oraz pozwalają na cieszenie się sezonowymi produktami poprzez cały rok, obniżając równocześnie pojemność, wagę i marnotrawstwo materiałowe produktów nawet o 80%.

artykuł jest bezglutenowy, bezcukrowy, stanowi źródło błonnika pokarmowego, nie posiada dodatku soli, jest wegański i grecki.

Producent: Mastiha Shop

Dane oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Warzywny

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje