Promocja -12%!
Chanel chance edp 100ml - 1
Chanel chance edp 100ml - 2
Chanel chance edp 100ml - 3
Chanel chance edp 100ml - 4
Chanel chance edp 100ml - 5
Chanel chance edp 100ml - 6
Chanel chance edp 100ml - 7
Chanel chance edp 100ml - 8
Chanel chance edp 100ml - 9
Chanel chance edp 100ml - 10
Chanel chance edp 100ml - 11
Chanel chance edp 100ml - 12
Chanel chance edp 100ml - 13
Chanel chance edp 100ml - 14
Chanel chance edp 100ml - 15
Chanel Chance edp 100ml - Zdjęcia produktu

Chance edp 100ml (Chanel)

Wody perfumowane dla kobiet Chanel 100 ml
Ranking ofert - zobacz ceny produktu w różnych sklepach
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.07.2024: w magazynie

Opis produktu Chanel

W świecie perfum Chanel Chance to nazwa, która wzbudza emocje, wyrafinowanie i niepowtarzalność. Woda Perfumowana dla pań o objętości 100 ml to więcej niżeli zwykły flakon - to wejście do królestwa zapachów, które skradnie Twoje zmysły od pierwszego kontaktu.

Rozpocznij tę ekscytującą podróż od nut głowy, gdzie świeżość hiacynta łączy się z pobudzającym pieprzem, tworząc eksplozję energii i radości. To tylko preludium do tego, co czeka w sercu tego olśniewającego zapachu. Nuty serca, jak jaśmin i irys, odsłaniają się powoli, jak rozkwitający ogród pełen ładnych kwiatów. To moment, w którym zapach staje się bardziej intymny, ujawniając swoją głęboką duszę. Te nuty serca, dominujące poprzez kilka godzin, otaczają Cię elegancją i czarującym urokiem.

Ale to jeszcze nie koniec opowieści. Warto doczekać się momentu, w którym nuty dolne - bursztyn, paczuli, piżmo i wanilia - ukazują się na skórze. To finalny akt, w którym zapach przybiera formę trwałego i zmysłowego akordu. Bursztyn emanuje ciepłem, paczula dodaje tajemniczości, piżmo otula jak miękka pościel, a wanilia dodaje nuty słodyczy. To piękna symfonia, która trwa przez mnóstwo godzin, otaczając Cię aurą luksusu i wyjątkowości.

Chanel Chance to nie tylko zapach, to podróż poprzez grupy zapachów kwiatowych i szyprowych, które reprezentują zarówno tradycyjny stylowy styl, jak i postępowe podejście do spektakularna. To unikatowy eliksir, który pozwoli Ci wyrazić swoją jednostkowość i uczyni każdy dzień niezapomnianym. Spraw sobie szansę na doświadczenie tej wytwornej opowieści zapachowej już dzisiaj.

Dane podstawowe i specyfikacja:

Producent

Pojemność

100 ml

Przecena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje