Zakwas na chleb 500 ml marki Artman niedomice - 1
Artman niedomice Zakwas na chleb 500 ml - Zdjęcia produktu

Zakwas na chleb 500 ml (Artman niedomice)

Zdrowa żywność Artman niedomice
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 16.04.2024: w magazynie

Opis produktu Artman niedomice

ZAKWAS NA CHLEB 500 ml składniki: woda, mąka żytnia, mąka pszenna, czosnek. Produkt gromadzi alergeny - zboża zawierające gluten. Odkryj tajemnicę unikatowego smaku domowego chleba dzięki naszemu konwencjonalnemu zakwasowi.

wytwarzany z naturalnych elementów, poprzez co zakwas jest połączeniem tradycji, smaku i zdrowego stylu życia w jednym. Parametry produktu: Naturalne komponenty: Nasz zakwas na chleb powstaje z wyselekcjonowanych elementów, bez użycia nienaturalnych dodatków.

zapewnia to autentyczny smak i wysoką jakość, świetną dla wielbicieli konwencjonalnych receptur i zdrowego jedzenia. Świeżość: Dzięki precyzyjnie przypasowanym składnikom, każda butelka naszego zakwasu zawiera esencję świeżości i naturalnego aromatu.

To tajemnica świetnego chleba przygotowanego w domowym piecu. Wspiera cykl Pieczenia: Zakwas na chleb wspomaga cykl kształtowania chrupiącej skórki i miękkiego wnętrza chleba. To niezbędny komponent każdego domowego wypieku.

Sposób przyrządzania: Celem aktywacji zakwasu 24-28h przed przygotowaniem ciasta dodać 3 łyżki mąki i wymieszać. Butelka zakwasu dedykowana jest do sporządzenia ciasta z mąki w ilości 700-800 g. Zakwas zastępuje 500 ml wody dodawanej do ciasta.

Przechowywanie: przechowywać w temperaturze od 0-19 poziomów Celsjusza. Po otwarciu, przechowuj go w lodówce i spożyj w ciągu 2 dni. Pojemność: 500 ml

Dane podstawowe oraz specyfikacja:

Kategoria

Producent

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje