Polska Groch zielony 5 kg - 1
Polska Groch zielony 5 kg - Zdjęcia produktu

Groch zielony 5 kg (Polska)

Ziarna i strączkowe Polska 5000 g / groch
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.07.2024: w magazynie

Opis produktu Polska

Groch zielony

Groch zielony BadaPak posiada mnóstwo witamin i minerałów, a jego walory smakowe powodują, iż jedzenie groszku to zdrowa przyjemność. Zasobny jest w żelaz. Co ważne zawarta w grochu witamina C przyspiesza jego wchłanianie. Na dodatek dostarcza potas, magnez, fosfor, cynk, wapń i mangan. Groszek zielony BadaPak posiada imponujący pakiet witamin: A, C, E, K i witaminy z grupy B (tiamina, niacyna, ryboflawina, kwas foliowy, witB6).

Groch zielony BadaPak jest częstym komponentyem sałatek i zup. Z zielonego groszku można przygotować rozgrzewającą zupę krem. Natomiast w wersji puree będzie rewelacyjnym dodatkiem dań głównych.

Groch zielony to niedojrzałe nasiona grochu zwyczajnego, które można spożywać na ascetycznie lub po ugotowaniu. Roślina ta znana jest od tysiącleci i uprawiana jest w wielu miejscach na świecie. W sklepach groch zielony przystępny jest w wersji świeżej, konserwowej i mrożonej. Oczywiście najzdrowszy i najbardziej zalecany do spożycia jest pod świeżą postacią.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane też sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak na dodatek mogą być danymi literaturowymi.

Informacje oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Groch

Wielkość opakowania

5000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje