Fasola Jaś Karłowy 0.5 kg - 1
BadaPak Fasola Jaś Karłowy 0.5 kg - Zdjęcia produktu

Fasola Jaś Karłowy 0.5 kg (BadaPak)

Ziarna i strączkowe BadaPak 500 g / fasola
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Fasola Jaś Karłowy

Fasola Jaś Karłowy BadaPak pochodzi z polskich upraw, jest to najmocniej znana zarazem szczególnie zdrowa odmiana tej rośliny. Mieści ogromną ilość wartościowego łatwo przyswajalnego białka. Zawiera mnóstwo cennych substancji odżywczych pomiędzy innymi żelazo, magnez, wapń, potas i fosfor. Nie odszukamy w niej sodu. Jest bogata w witaminy z grupy B, bez których wchłanianie minerałów zachodzi nieprawidłowo. Dostarcza również witaminę A, E, a także K. Nasiona te są nadzwyczajnym źródłem błonnika pokarmowego. Jaś Karłowy BadaPak mieści także cenne tłuszcze roślinne, lecytynę, a także fitosterole.

Fasola Jaś Karłowy BadaPak to towar, po który warto nieraz sięgać. Jest wartościowym dodatkiem do typu zup czy gulaszy, to główny element smacznej fasolki po bretońsku. Jaś Karłowy sprawdzi się w postaci past kanapkowych czy jako komponent kotletów wegetariańskich.

Fasolę Jaś BadaPak należy przed ugotowaniem moczyć w wodzie około 12 godzin. W tym czasie nasiona powiększają swoją pojemność, dzięki czemu gotują się szybciej i nie pękają.

Fasola to roślina strączkowa z rodziny bobowatych. Można wyodrębnić kilkaset jej odmian różniących się wielkością, kształtem i kolorem. W Polsce najbardziej lubiane są dwie odmiany – zwykła, a także wielokwiatowa. Odmianą fasoli wielokwiatowej jest wspaniale każdemu znany Jaś.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane też sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak dodatkowo mogą być danymi literaturowymi.

Informacje podstawowe oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Fasola

Wielkość opakowania

500 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje