Fasola czarna drobna 5 kg, FCZA - 1
BadaPak Fasola czarna drobna 5 kg, FCZA - Zdjęcia produktu

Fasola czarna drobna 5 kg, FCZA (BadaPak)

Ziarna i strączkowe BadaPak 5000 g / fasola
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Fasola czarna niepokaźna

Fasola czarna minimalna BadaPak znamionuje się dużą zawartością składników odżywczych. Im ciemniejszy odcień fasoli tym ich więcej. Głęboka odcień wynika także z wysokiej zawartości antyoksydantów w jej skórce. Jest ich znacznie więcej niż w fasoli białej. Fasola czarna BadaPak to wspaniałe źródło białka, a także błonnika pokarmowego. Mieści także kwasy tłuszczowe Omega-3. W tych niewielkich ziarenkach znajdziemy mnóstwo witamin, takich jak witamina A, E, K i witaminy z grupy B (tiamina, ryboflawina, niacyna, wit B4, B5, B6 oraz kwas foliowy). Fasola czarna BadaPak w swym składzie ma długą listę cennych minerałów takich jak: cynk, fosfor, magnez, mangan, miedź, molibden, selen, sód, potas, wapń i żelazo.

Fasola czarna BadaPak jest naturalnie słodkawa, smakuje znakomicie i nie rozpada się po ugotowaniu. W kuchni swoje użycie wyszuka jako komponent zup, sałatek, farszy i sosów. Przy jej pomocy można przygotować smaczne pasty, a także pasztet.

Fasolę czarną BadaPak należy opłukać, a także moczyć w wodzie przez około 12 godzin. Następnie gotować aż do stosownej miękkości.

Fasola czarna to jedna z odmian fasoli zwyczajnej. Uprawiana jest na całym świecie jednak największą popularnością cieszy się w Ameryce Południowej i Środkowej.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane jeszcze sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

producent stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak w dodatku mogą być danymi literaturowymi.

Informacje i specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Fasola

Wielkość opakowania

5000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje