Soczewica zielona 5 kg, SZ - 1
Soczewica zielona 5 kg, SZ - Zdjęcia produktu

Soczewica zielona 5 kg, SZ

5000 g / soczewica
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.07.2024: w magazynie

Opis produktu

Soczewica zielona

Soczewica zielona BadaPak jak pozostałe odmiany zawiera liczne wartości odżywcze. Zaraz obok soi posiada najwięcej białka spośród roślin strączkowych. Białko soczewicy zawiera lizynę – aminokwas egzogenny. Te niepokaźne ziarenka dostarczają węglowodany złożone. Soczewica zielona BadaPak jest źródłem potas. Z pozostałych pierwiastków wynajdziemy w niej fosfor, magnez, żelazo, cynk, wapń i sód. Ziarna soczewicy są skarbnicą witamin z grupy B (B1, B2, PP, B5, B6, kwas foliowy) i zawierają witaminę A, C i K. Posiada niski indeks glikemiczny.

Soczewica zielona BadaPak ma delikatny smak i nie rozpada się podczas gotowania. Polecana jest do sałatek i past i kremów. Przed gotowaniem powinna być moczona poprzez około 30 minut.

Soczewica jadalna to gatunek należący do roślin strączkowych. Pochodzi z Bliskiego Wschodu i środkowej Azji. Obecnie uprawia się ją w wielu miejscach na świecie. Głowni jej producenci to Kanada oraz Indię. W Polsce ze względu na niesprzyjający klimat uprawy soczewicy są małe.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane w dodatku sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia produktu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak ponadto mogą być danymi literaturowymi.

Informacje podstawowe i specyfikacja:

Rodzaj

Soczewica

Wielkość opakowania

5000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje