Fasola mung 25 kg - 1
BadaPak Fasola mung 25 kg - Zdjęcia produktu

Fasola mung 25 kg (BadaPak)

Ziarna i strączkowe BadaPak 5000 g / fasola
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Fasola Mung BadaPak to jedna z najwartościowszych strączkowych roślin na świecie. Znamionuje się wysoką zawartością witamin A, C, E, K, witamin z grupy B (niacyna, ryboflawina tiamina, kwas foliowy). Posiada wapń i magnez a także wielkie ilości potasu. W jej składzie odszukamy fitosterole, liczne antyutleniacze, a także dwie substancje o działaniu przeciwzapalnym i antyoksydacyjnym – isovitexin, a także vitexin.

Fasola Mung BadaPak charakteryzuje się łagodnym smakiem. Wyśmienicie pasuje do zup, sosów, sałatek oraz do potraw kuchni chińskiej i wietnamskiej. Przed ugotowaniem nie wymaga namaczania jednak jest ono wyodrębnione, gdyż taka kąpiel obniża ryzyko wzdęć oraz sprawia, że cenne elementy odżywcze łatwiej się przyswajają.

Fasola Mung pochodzi z Indii a w momencie obecnej uprawiana jest w większości krajów południowej Azji. Niejednokrotnie nazywana jest złotą fasolą, ponieważ jest jedną z najmocniej wartościowych na świecie. Nasiona fasolki są niedużego rozmiaru i zielonego bądź żółtego koloru.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane jeszcze sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak na dodatek mogą być danymi literaturowymi.

Dane podstawowe oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Fasola

Wielkość opakowania

5000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje