Fasola pinto 5 kg, PINTO - 1
Fasola pinto 5 kg, PINTO - Zdjęcia produktu

Fasola pinto 5 kg, PINTO

5000 g / fasola
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.07.2024: w magazynie

Opis produktu

Fasola Pinto

Fasola Pinto BadaPak jak i pozostałe odmiany fasoli znamionuje się wysoką zawartością substancji odżywczych. Jest doskonałym źródłem błonnika pokarmowego. Dodatkowo fasola Pinto BadaPak gromadzi obszerne ilości wartościowego białka. Te przeurocze nasiona dostarczają w dodatku witaminę A, E oraz witaminy z grupy B – zwłaszcza B1 oraz B6. Prócz witamin cieszą się istotną zawartością elementów mineralnych. Należą do nich: miedź, fosfor, żelazo, magnez, mangan i potas.

Fasola Pinto BadaPak chociażby ze względu na swój unikalny wygląd raduje się coraz pokaźniejszym zainteresowaniem. W smaku jest dość słodkawa i ma mączystą konsystencję. Może być dodawana do zup, gulaszy, sosów, dań duszonych i do dań kuchni meksykańskiej. Rewelacyjnie komponuje się z ryżem, a także wołowiną i wieprzowiną. Przed ugotowaniem nasiona należy moczyć w wodzie poprzez około 50 minut.

Fasola Pinto należy do roślin z rodziny bobowatych. Pochodzi z Peru, stamtąd rozprzestrzeniła się w całej Ameryce Południowej i Środkowej a także w późniejszym okresie trafiła do Europy, Azji i Afryki. Swoją nazwę zawdzięcza ładnym, beżowym ziarnom nakrapianym bordowymi cętkami.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane też sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie artykułu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak dodatkowo mogą być danymi literaturowymi.

Informacje oraz specyfikacja:

Rodzaj

Fasola

Wielkość opakowania

5000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje