Soczewica czarna 5 kg, SCR - 1
BadaPak Soczewica czarna 5 kg, SCR - Zdjęcia produktu

Soczewica czarna 5 kg, SCR (BadaPak)

Ziarna i strączkowe BadaPak 5000 g / soczewica
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Soczewica czarna

Soczewica czarna BadaPak - gromadzi znaczne ilości białka. Nie mieści ono co prawda wszystkich aminokwasów, jednak starczy tylko zbratać soczewicę z produktami zbożowymi aby skompletować cały ich komplet w jednym posiłku. Soczewica czarna BadaPak posiada także duże ilości błonnika pokarmowego. Bogata jest w żelazo, a także kwas foliowy. Wśród komponentów mineralnych dostarcza także potas, fosfor, magnez, wapń, cynk i sód. Te niepokaźne, czarne nasionka są skarbnicą witamin z grupy B (B1, B2, PP, B5, B6, kwas foliowy) i zawierają witaminę A, C i K.

Soczewica czarna BadaPak to dla wielu kulinarna nowość. Warto wiedzieć, że posiłki z jej udziałem są szczególnie proste w przygotowaniu. Swoją czarną barwę zawdzięcza przeciwutleniaczom. Dzięki niej świetnie komponuje się z kolorowymi warzywami i ryżem. Stanie na wysokości zadania jako dodatek do zup, sałatek i zróżnicowanego typu przekąsek. W smaku jest ziemisto-orzechowa. Przed ugotowaniem nie trzeba jej moczyć.

Soczewica zaliczana jest do roślin strączkowych, choć tak naprawdę jest rośliną motylkową. Jest jedną z najstarszych uprawianych roślin. W czasach starożytnych była powszechnie konsumowana i traktowana jako tani zamiennik mięsa. Aktualnie soczewica uprawiana jest niemalże na całym świecie. Najwięksi jej producenci to Kanada i Indie.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane dodatkowo sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak także mogą być danymi literaturowymi.

Dane podstawowe i specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Soczewica

Wielkość opakowania

5000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje