Fasola czerwona 1 kg, FCZ - 1
BadaPak Fasola czerwona 1 kg, FCZ - Zdjęcia produktu

Fasola czerwona 1 kg, FCZ (BadaPak)

Ziarna i strączkowe BadaPak 1000 g / fasola
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Fasola czerwona BadaPak to bogate źródło cennych wartości odżywczych. Mieści istotnie więcej białka niż mięso. Fasola czerwona BadaPak dostarcza węglowodany, w tym skrobię oraz błonnik. Nie zawiera mnóstwo tłuszczu a na ten występujący w niej składają się w głównej mierze wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Kolejne cenne substancje, które znajdziemy w tych ziarnach to izoflawony i lecytyna. Czerwona Fasola BadaPak dostarcza witaminę C, E, K i całkiem obszerne ilości witamin z grupy B (w szczególności B1 i B6). Jest dobrym magazynem żelaza i cynku. W mniejszych ilościach mieści także magnez, fosfor, potas, selen, wapń, mangan i miedź.

Fasola czerwona BadaPak to wyśmienity element sałatek, zup, warzywnych gulaszy, past, puree a także dań typowych dla kuchni meksykańskiej.

Fasolę czerwoną BadaPak przed ugotowaniem należy moczyć w wodzie poprzez około 12 godzin. Następnie nasiona płucze się i gotuje do miękkości. Solimy dopiero pod koniec gotowania.

Fasola czerwona jest gatunkiem roślin strączkowych. Jej ziarna są znaczne i czerwone a ze względy na zarys niejednokrotnie nazywana jest fasolą nerkowatą. Pochodzi z Ameryki Południowej i Środkowej. Znana jest głownie jako element dań meksykańskich jednak ze względu na swoje cechy zdrowotne początkuje być coraz bardziej popularna także w naszej kuchni.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane także sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia artykułu są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak dane zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

przekazane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak dodatkowo mogą być danymi literaturowymi.

Dane podstawowe oraz specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Fasola

Wielkość opakowania

1000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje