Groch łuskany 5 kg, G-21 - 1
Groch łuskany 5 kg, G-21 - Zdjęcia produktu

Groch łuskany 5 kg, G-21

5000 g / groch
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.07.2024: w magazynie

Opis produktu

Groch łuskany

Groch łuskany BadaPak znamionuje się dużą zawartością mikro i makroelementów. Posiada istotną ilość witamin takich jak witamina: A, E, C, K, B6, kwas foliowy, tiamina, ryboflawina, a także niacyna. W dodatku posiada jeszcze szerokie ilości fosforu, magnezu, a także wapnia, żelaza, sodu i cynku. Tak jak wszystkie warzywa strączkowe groch stanowi duże źródło białka zawierającego aminokwasy egzogenne. Ma także pokaźne ilości błonnika pokarmowego.

Groch łuskany BadaPak w głównej mierze kojarzony jest z dwoma potrawami – z grochówką oraz z kapustą z grochem. Jednak z jego pomocą można stworzyć znacznie więcej dań. Użytkowany jest do pasztetów wegetariańskich, past kanapkowych, kotletów a choćby ciasteczek.

Groch łuskany jest dość ciężkostrawny. Moczenie nasion minimum poprzez 3 godziny przed ugotowaniem powinno zmniejszyć dolegliwości trawienne.

Groch to jednoroczna roślina strączkowa. Prawdopodobnie pochodzi z Bliskiego Wschodu i jest jedną z najstarszych uprawnych roślin. Liczy kilkanaście odmian, jest łatwy w uprawie i przetwarzaniu.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane na dodatek sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten, a także produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii artykułu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak także mogą być danymi literaturowymi.

Informacje podstawowe oraz specyfikacja:

Rodzaj

Groch

Wielkość opakowania

5000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje