Fasola Jaś Karłowy 5 kg - 1
BadaPak Fasola Jaś Karłowy 5 kg - Zdjęcia produktu

Fasola Jaś Karłowy 5 kg (BadaPak)

Ziarna i strączkowe BadaPak 5000 g / fasola
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.07.2024: w magazynie

Opis produktu BadaPak

Fasola Jaś Karłowy

Fasola Jaś Karłowy BadaPak pochodzi z polskich upraw, jest to najszczególniej znana zarazem nad wyraz zdrowa odmiana tej rośliny. Zawiera ogromną ilość wartościowego łatwo przyswajalnego białka. Gromadzi mnóstwo cennych substancji odżywczych między innymi żelazo, magnez, wapń, potas i fosfor. Nie odszukamy w niej sodu. Jest bogata w witaminy z grupy B, bez których wchłanianie minerałów zachodzi nieprawidłowo. Dostarcza również witaminę A, E, a także K. Nasiona te są nadzwyczajnym źródłem błonnika pokarmowego. Jaś Karłowy BadaPak mieści także cenne tłuszcze roślinne, lecytynę oraz fitosterole.

Fasola Jaś Karłowy BadaPak to towar, po który warto niejednokrotnie sięgać. Jest wartościowym dodatkiem do rodzaju zup czy gulaszy, to główny element smacznej fasolki po bretońsku. Jaś Karłowy stanie na wysokości zadania w postaci past kanapkowych czy jako element kotletów wegetariańskich.

Fasolę Jaś BadaPak należy przed ugotowaniem moczyć w wodzie około 12 godzin. W tym czasie nasiona powiększają swoją pojemność, dzięki czemu gotują się szybciej i nie pękają.

Fasola to roślina strączkowa z rodziny bobowatych. Można wyodrębnić kilkaset jej odmian różniących się wielkością, kształtem, a także kolorem. W Polsce najbardziej modne są dwie odmiany – zwykła i wielokwiatowa. Odmianą fasoli wielokwiatowej jest świetnie każdemu znany Jaś.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane jeszcze sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten oraz produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

zdjęcia towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

firma stara się aktualizować na bieżąco wszystkie informacje zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie produktu mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii produktu.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak ponadto mogą być danymi literaturowymi.

Dane i specyfikacja:

Producent

Rodzaj

Fasola

Wielkość opakowania

5000 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje