Zielona herbata - 95% polifenoli - Katechiny + EGCG - 90 kaps. - 1
Yango Zielona herbata - 95% polifenoli - Katechiny + EGCG - 90 kaps - Zdjęcia produktu

Zielona herbata - 95% polifenoli - Katechiny + EGCG - 90 kaps (Yango)

Zielona herbata Yango
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 22.07.2024: w magazynie

Opis produktu Yango

Zielona herbata odnosi się do suszu z liści herbaty chińskiej (Camellia sinensis), które zostały poddane obróbce parowej, by zapobiec utlenianiu, zachowując w ten sposób świeży smak i wszystkie wartości odżywcze.

Zielona herbata jest spożywana na całym świecie ze względu na jej cenne właściwości wynikające z wysokiego poziomu zawartych w niej przeciwutleniaczy.

Praca mózgu

Filiżanka zielonej herbaty może równocześnie relaksować, jak i wspomagać czujność i koncentrację. Oprócz zawartości kofeiny, zielona herbata jest bogata w L-teaninę, aminokwas posiadający zdolność przekraczania bariery krew / mózg. Oba te związki działają synergistycznie, tworzyjąc bardziej jednostajny poziom energii, niżeli gdyby kofeina była spożywana samodzielnie.

Zielona herbata mieści także flawonoidowy galusan epigallokatechiny (EGCG), który moduluje aktywność mózgu, wspierając bardziej zrelaksowany i skupiony stan umysłu.

różnorodność antyoksydantów

Dieta bogata w przeciwutleniacze jest jedną z dróg do zdrowego, długiego życia. Antyoksydanty chronią przed wieloma czynnikami stresu środowiskowego, stwarzającego wolne rodniki w organizmie, które w procesie utleniania mogą wywoływać uszkodzenie części komórek, takich jak białka, DNA i błony komórkowe. Przeciwutleniacze to związki, które ograniczają powstawanie wolnych rodników, lub neutralizują ich działanie.

Zielona herbata znana jest z najwyższej spomiędzy wszelkich herbat zawartości przeciwutleniaczy. Te naturalne polifenole obejmują katechiny, w tym EGCG i kwas galusowy i dużo innych prawidłowych związków.

Ekstrakt z zielonej herbaty standaryzowany jest na zawartość 95% polifenoli, w tym 70% katechin i 40% EGCG.

Substancje zawarte w zielonej herbacie wpływają na: zwiększenie poziomu energii i poczucie witalności, zdrowie dolnych dróg moczowych, pracę układu sercowo-naczyniowego, stan psychiczny i funkcje poznawcze, kontrolę wagi, zachowanie elastyczności naczyń krwionośnych, poprawny poziom cholesterolu, ochronę przed stresem oksydacyjnym, wzmocnienie układu wytrzymałościowego.


STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o adekwatne stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, iż w ten sposób możemy wydajnie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

Sposób wykorzystania: 1 kapsułka 2 razy dziennie, po posiłku.

elementy: Ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) standaryzowany na zawartość min. 95% polifenoli i min. 70% katechin oraz min. 40% EGCG Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie)

Informacja: Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut przeróżnej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed wykorzystaniem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane śladowym dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym. wytworzono w Unii Europejskiej. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. Z o.o. Masa netto: 35,1 g.

Informacja alergiczna:
Nie gromadzi skorupiaków, jaj, ryb, orzechów, soi, komponentów mlecznych, selera, gorczycy, sezamu.


wyprodukowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
artykuł wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2020/05/19/SD/A1D37F

Informacje podstawowe i specyfikacja:

Kategoria

Producent

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje