Herbata ziołowa Babingtons Sweet Dreams, 18 szt. (5060882450077) - 1
Babingtons Herbata ziołowa Sweet Dreams, 18 szt - Zdjęcia produktu

Herbata ziołowa Sweet Dreams, 18 szt (Babingtons)

Ziołowa herbata Babingtons ekspresowa
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 22.07.2024: w magazynie

Opis produktu Babingtons

"Sweet Dreams" to delikatna, kwiatowa, w 100% naturalna herbata ziołowa na dostosowanoc, przygotowana przez zmieszanie żółtych pączków rumianku, różowych płatków róży, zielonych liści melisy, brązowych nasion kopru włoskiego i fioletowych pączków lawendy.

Relaksująca i kojąca, ta mieszanka jest niczym innym, jak bukietem czystej dobroci!Charakterystyka smaku: Smak: kwiatowy i subtelnie słodkiDominujące nuty: kwiatoweKolor: żółtySposób przygotowania:Temperatura: 95 °CNapar: 5 minut elementy: rumianek (25%), płatki róży, koper włoski, melisa, kwiat lipy, lawenda.Warunki przechowywania: przechowywać w szczelnym opakowaniu, w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.***O Babingtons: W 1893 roku dwie Angielki, Isabel Cargill i Anna Maria Babington, postanowiły założyć herbaciarnię dla angielskojęzycznej społeczności Rzymu.

W tym czasie herbata nie była we Włoszech w ogóle powszechna: można ją było otrzymać jedynie w aptekach. Ryzyko jednak się opłaciło i Babingtons Tearoom przy Piazza di Spagna działa z powodzeniem do dziś.

aktualnie producent sprzedaje swoje świetne herbaty na całym świecie. Jak mówi Chiara Bedini, obecna współwłaścicielka firmy herbacianej, "Nie sprzedajemy herbaty. Sprzedajemy wyjątkowe doświadczenie i historię "Babingtons" w filiżance".

Informacje podstawowe oraz specyfikacja:

Kategoria

Producent

Rodzaj

Ekspresowa

Kod EAN

5060882450077

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje