Pudełko Delikatesowe Cud-Miód, 1304-316D8 - 1
Smacza Jama Pudełko Delikatesowe Cud-Miód, 1304-316D8 - Zdjęcia produktu

Pudełko Delikatesowe Cud-Miód, 1304-316D8 (Smacza Jama)

Miody Smacza Jama
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 21.05.2024: w magazynie

Opis produktu Smacza Jama

sugestia słodkich miodowych smaków przełamanych akcentami czekolady i aromatycznej herbaty. Wyjątkowo spójna kolorystycznie wiosenna kombinacja łakoci zamknięta w pudełku z karbowanej tektury to doskonały komplet, który ucieszy nie tylko podniebienie, lecz także ucieszy każdego miłośnika estetyki!

komplet mieści:

Miód Pitny Jadwiga Półtorak Kamionka 0,5l - polski alkohol na bazie miodu o tradycji sięgającej średniowiecza. Półtorak łączy najmniej części wody z jedną częścią miodu spomiędzy rodzajów miodu pitnego, jest najbardziej intensywny w smaku, wyróżnia się wyraźnym miodowym aromatem.

Herbata dużanocna 100g - świeża, lekka, zwykle wiosenna herbata zielona wytworzona z myślą o świętach szerokanocnych. Liście pochodzą z wysokich, dobrze nasłonecznionych upraw, a zbierane są w kwietniu i maju. Daje bursztynowy, transparentny napar o zaskakująco orzeźwiającym smaku i subtelnym aromacie. Pakowana w puszkę z naklejką prezentującą szerokanocnego zająca.

Czekoladki Nadziewane Guinness 135g - kuleczki z deserowej czekolady wypełnione musem z dodatkiem piwa Guinness.

Miód Rzepakowy Łysoń amfora 270g
– jeden z najwcześniej wyprodukowanych miodów. W stanie płynnym jest on prawie bezbarwny lub ma barwę lekko słomkową. Ze względu na dużą zawartość cukrów prostych i niską zawartość wody prędko ulega krystalizacji zyskując miłą, kremową konsystencję i biały lub szaro-kremowy kolor. Jest to miód wyjątkowo słodki, o delikatnym zapachu.

Istnieje możliwość zmiany kolorystyki dekoracji i dołączenia bileciku z życzeniami.

Informacje podstawowe oraz specyfikacja:

Kategoria

Producent

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje