Eterno Miód lipowy 230g - 1
Eterno Miód lipowy 230g - Zdjęcia produktu

Miód lipowy 230g (Eterno)

Miody Eterno 0.23 kg / lipowy

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Eterno

wyjątkowy miód z lipy, który uważany jest za rzadkość na rynku. Ze względu na konieczność posiadania wielkich skupisk tego rodzaju drzew w jednym miejscu, słoiki z tą słodyczą spotyka się bardziej sporadycznie w kontraście do innych miodów. Eksponuje się on przyjemnym, kwiatowym smakiem z subtelnie ostrymi akcentami.

Miód nektarowy charakteryzuje się wśród innych dużą zawartością olejków eterycznych, które korzystnie wpływają na drogi oddechowe. Stosuje się go podczas leczenia stanów zapalnych, przeziębień oraz grypy. Miód działa także przeciwgorączkowo, a także koi nerwy. To pyszny oraz prozdrowotny wyrób, który powinien znaleźć się w każdym domu.

Rodzinna, polska producent Eterno powstała w 2005 roku w podwarszawskim Pruszkowie. Jej tradycje sięgają jednak aż XIX wieku, kiedy to prosperowała popularna cukiernia przy Newskim Prospekcie. Jej właścicielką, a także autorką najważniejszych przepisów była praprababcia obecnych właścicieli producenta - Matylda Aubra. Eterno nazwano w nawiązaniu do słowa wieczność, które odnosi się do tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie, w tym najczęściej zamkniętych w słoiczkach - cytryn w rumie, który przyniosły marce największą sławę, a także uznanie. Producent w swej działalności stawia szczególny nacisk na smak, ekologiczne produkty, postępowość i zadowolenie klientów.

Masa netto: 230g

Dane oraz specyfikacja:

Kategoria

Producent

Rodzaj

Lipowy

Wielkość opakowania

0.23 kg

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje