Eterno miód malinowy 230g - 1
Eterno Miód malinowy 230g - Zdjęcia produktu

Miód malinowy 230g (Eterno)

Miody Eterno 0.23 kg / malinowy

Brak produktu

Ocena: suma recenzji i opinii:

Opis produktu Eterno

Miód malinowy jest jednym z najtrudniej przystępnych miodów na rynku. Jego ograniczona liczba spowodowana jest zwykle wymagającym procesem powstawania z kwiatów malin, których czas kwitnienia wynosi zaledwie sześć tygodni na przestrzeni całego roku. Pierwsze zbiory nektaru pszczoły rozpoczynają pod koniec maja, a drugie trwają od końca sierpnia do pierwszych przymrozków.

Miód malinowy słynie nie tylko z nadzwyczajnego smaku,jeszcze z wielu prozdrowotnych aspektów. W jego składzie można odnaleźć mikroelementy - potas, mangan, wapń czy witaminy B1, B2, B6 oraz B12.

Rodzinna, polska firma Eterno powstała w 2005 roku w podwarszawskim Pruszkowie. Jej tradycje sięgają jednak aż XIX wieku, kiedy to prosperowała słynna cukiernia przy Newskim Prospekcie. Jej właścicielką oraz autorką najważniejszych przepisów była praprababcia obecnych właścicieli firmy - Matylda Aubra. Eterno nazwano w nawiązaniu do słowa wieczność, które odnosi się do tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie, w tym przede wszystkim zamkniętych w słoiczkach - cytryn w rumie, który przyniosły marce największą sławę i podziw. Firma w swej działalności stawia szczególny nacisk na smak, naturalne produkty, nowoczesność, a także zadowolenie klientów.

Masa netto: 230g

Informacje oraz specyfikacja:

Kategoria

Producent

Rodzaj

Malinowy

Wielkość opakowania

0.23 kg

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje