Kinga Pienińska woda mineralna niegazowana 1000 ml, KINPIE1000NGAZ - 1
Kinga Pienińska Woda mineralna niegazowana 1000 ml, KINPIE1000NGAZ - Zdjęcia produktu

Woda mineralna niegazowana 1000 ml, KINPIE1000NGAZ (Kinga Pienińska)

Napoje, wody, soki Kinga Pienińska woda
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 19.07.2024: w magazynie

Opis produktu Kinga Pienińska

Woda mineralna niegazowana Kinga Pienińska o obszerności 1000 ml - dostatek minerałówKinga Pienińska woda mineralna niegazowana to źródło cennych minerałów, nieodzownych dla zdrowia. Jest to naturalna, nieskażona woda górska, której propozycja skierowana jest do tych, którzy poszukują produktów dobrych dla swego organizmu, niezależnie od wieku czy ewentualnych ograniczeń zdrowotnych.podkreślający się, delikatny smak tej wody został doceniony trzema złotymi gwiazdkami w konkursie Superior Taste Award 2022.

niewątpliwie przypadnie do gustu choćby najbardziej wymagającym smakoszom. Ta delikatna woda nie tylko świetnie gasi pragnienie,też doskonale komponuje się z każdym posiłkiem. Jest niezastąpiona w diecie, bardzo w trakcie cyklu odchudzania, kiedy to picie dużej ilości wody jest potrzebne i przyczynia się do utraty nadmiernych kilogramów.Kinga Pienińska woda mineralna niegazowana o objętości 1000 ml to produkt premiumKinga Pienińska to woda który może poszczycić się ponad stuletnią tradycją.

Działa poprawnie na serce i ogólną kondycję organizmu, dzięki zawartości cennych minerałów. Ta woda spełni oczekiwania w każdej sytuacji, gdy Ci potrzeba ugasić pragnienie i adekwatnie nawodnić swój organizm.

Jest niezastąpiona stanowczo w czasie upałów, kiedy to zaleca się picie co najmniej 1,5 litra wody dziennie, żeby utrzymać właściwe nawodnienie.poręczna butelka z nakrętką zapewnia wygodę stosowania.

Woda bez problemu zmieści się w torbie czy plecaku, co powoduje,wspaniale pasuje na treningi, spacery i wycieczki. Jest także wyśmienita w szkole czy w trakcie pracy. Smakuje wybornie równocześnie w schłodzonej formie, jak i z dodatkiem kilku kropel soku z cytryny, co dodaje energii i nakłania do działania.

Dane oraz specyfikacja:

Kategoria

Producent

Rodzaj

Woda

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje