Kinga woda + Sok o smaku pomarańczowym 250ml, KINGA250SOKPOMA - 1
Kinga woda + Sok o smaku pomarańczowym 250ml, KINGA250SOKPOMA - 2
Kinga Pienińska Kinga woda + Sok o smaku pomarańczowym 250ml, KINGA250SOKPOMA - Zdjęcia produktu

Kinga woda + Sok o smaku pomarańczowym 250ml, KINGA250SOKPOMA (Kinga Pienińska)

Napoje, wody, soki Kinga Pienińska 0.25 l / woda
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 21.04.2024: w magazynie

Opis produktu Kinga Pienińska

Napój Kinga woda + Sok o smaku pomarańczowym 250ml to woda z pienińskich źródeł w zupełnie nowym wydaniu. Ponad sto lat tradycji w połączeniu ze smakiem letniej pomarańczy i orzeźwiającymi bąbelkami tworzą napój, który ugasi pragnienie w kilka chwil!W każdej puszce odnajdziesz ten sam naturalny, górski charakter, który wyróżnia oryginalną wodę mineralną Kinga Pienińska, a do tego — zniewolisz się smakiem i aromatem świeżej pomarańczy z dodatkiem słodkiego soku jabłkowego.

Tak dopasowana kompilacja smaków pozwala nie tylko zapewnić nieprzeciętne orzeźwienie, ale także czyni nasz napój znakomitym dodatkiem do rutynowych posiłków. Dla każdego, kto kocha smak lata — woda gazowana z sokiem to genialny wybór.Kinga woda + Sok o smaku pomarańczowym 250ml — skosztuj orzeźwienia… gdzie tylko zapragnieszChyba każdy wie, że najwięcej orzeźwienia przynoszą… bąbelki.

Woda z sokiem Kinga jest pełna energii orzeźwiającego gazu, który wzmacnia smak pomarańczy i pozwala wydobyć wszystkie walory, z których słyną wody z pienińskich źródeł. Ale co najważniejsze — pozwala prędko nawodnić organizm i zwalczyć palące pragnienie.Kinga woda + Sok o smaku pomarańczowym 250ml powstała z myślą o tych, dla których korzystne nawodnienie to podstawa — czy to w pracy, w szkole, czy w trakcie intensywnego treningu.

Szukasz intensywnego orzeźwienia o letnim, owocowym smaku? A może po prostu pragniesz odmiany od zwykłej wody mineralnej? Woda z sokiem Kinga to coś dla Ciebie!

Informacje oraz specyfikacja:

Kategoria

Producent

Rodzaj

Woda

Pojemność

0.25 l

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje