Ekologiczny sok z kiszonego buraka 500 ml eko w szklanej butelce marki Artman niedomice - 1
Artman niedomice Ekologiczny sok z kiszonego buraka 500 ml eko w szklanej butelce - Zdjęcia produktu

Ekologiczny sok z kiszonego buraka 500 ml eko w szklanej butelce (Artman niedomice)

Napoje, wody, soki Artman niedomice 0.5 l / sok
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 21.04.2024: w magazynie

Opis produktu Artman niedomice

SOK Z BURAKÓW KISZONYCH naturalnYCH 500 ml składniki: Wyciąg z naturalnie kiszonych buraków organicznych, woda, sól. Odkryj jak zadbać o udoskonalone samopoczucie z naszym sokiem. Powstał on z najwyższej jakości naturalnych buraków, wytwarzając połączenie tradycyjnego smaku i zdrowia w jednym!

parametry produktu: 100% organiczny: Nasz sok jest wytworzony z naturalnie uprawianych buraków, bez użycia nienaturalnych pestycydów czy nawozów. To gwarancja czystego smaku i najwyższej jakości, podkreślając nasze zobowiązanie do jednostajnego rolnictwa.

Świeżość: Dzięki progresywnym technologiom produkcji, świeżość kiszonych buraków zostaje zachowana w każdej butelce, dostarczając klasycznego smaku przy każdym łyku. Naturalny Osad: Delikatny osad w naszym soku to naturalne zjawisko, świadectwo nieprzetworzonej natury produktu.

To gwarancja autentycznego smaku i zachowania wszelkich wartości odżywczych. Wspiera Trawienie: Dzięki naturalnym kwasom mlekowym z kiszonych buraków, sok pomaga w utrzymaniu zdrowego trawienia. To prosty sposób na wspieranie naturalnych procesów w Twoim układzie pokarmowym.

Wzmacnia odporność: różnorodność witamin i minerałów z buraków działa jak tarcza ochronna dla Twojej wytrzymałości. Odpowiednio zbilansowane elementy pomagają dbać o Twoje zdrowie na każdym kroku. Przechowywanie: Sok przechowywać w temperaturze od 0-19 stopni Celsjusza.

Po otwarciu, przechowuj go w lodówce i spożyj w ciągu 7 dni. Pojemność: 500 ml

Informacje oraz specyfikacja:

Kategoria

Producent

Rodzaj

Sok

Pojemność

0.5 l

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje