Marco polo Pomidory z ziołami 40g - 1
Marco Polo Pomidory z ziołami 40g - Zdjęcia produktu

Pomidory z ziołami 40g (Marco Polo)

Przyprawy i zioła Marco Polo 40 g / mieszanka przypraw
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 19.07.2024: w magazynie

Opis produktu Marco Polo

Pomidor z Ziołami
Pomidor z ziołami charakterystyka Otwórz swoje kuchenne podniebienie na porywy śródziemnomorskiego smaku z naszą mieszanką przypraw "Pomidory z Ziołami". Ta starannie przypasowana kompilacja aromatycznych składników przeniesie Cię w podróż do słonecznych włoskich ogrodów, gdzie świeże pomidory i zioła rosną w pełnym blasku słońca.
składniki:
 • Pomidor płatek: Soczyste pomidory płatki dodają intensywnego smaku i koloru, nadając potrawom delikatną słodycz.
 • Czosnek niedźwiedzi: Delikatnie pikantny czosnek niedźwiedzi dodaje subtelnej ostrości, znakomicie uzupełniając zasobność smaku.
 • Czarnuszka: Ziarna czarnuszki wzbogacają mieszankę o nuty ziemi, nadając jej specyficzny, lekko pikantny aromat.
 • Oregano i bazylia: klasyczna kompilacja ziół śródziemnomorskich, oregano i bazylia, dodają wyrazistego smaku i świeżości do potraw.
 • Czosnek płatek: Intensywny smak czosnku płatków wyróżnia głębię smaku, wytwarzając harmonijną mieszankę aromatów.
 • Cząber: Cząber to zioło o specyficznym, korzennym aromacie, który nadaje potrawom głębię i intensywność.
 • Sól morska gruboziarnista: Delikatnie szlachetna sól morska gruboziarnista uwydatnia smak komponentów, uzupełniając mieszankę przypraw swoją subtelnością.
zastosowanie przyprawy pomidory z ziołami w kuchni Mieszanka przypraw "Pomidory z Ziołami" to wszechstronny dodatek kuchenny, który można zastosować w rozmaitych potrawach, dodając im intensywnego smaku i aromatu. Oto kilka sposobów, w jaki możesz zastosować ten produkt w swej kuchni:
 1. Do przygotowywania sosów pomidorowych: Dodaj łyżeczkę mieszanki "Pomidory z Ziołami" do domowego sosu pomidorowego lub bolognese, aby wzbogacić jego smak i nadać mu śródziemnomorskiego charakteru.
 2. Na pizzę: Posyp odrobiną mieszanki przypraw na pizzę przed włożeniem jej do pieca, żeby podkreślić smak sosu pomidorowego i nadać jej aromatyczności.
 3. Do sałatek: Skrop sałatki oliwą z oliwek i posyp szczyptą mieszanki przypraw "Pomidory z Ziołami", aby dodać jej świeżości i głębi smaku.
 4. Do grillowanych warzyw: Przed podaniem grillowanych warzyw, posyp je delikatnie mieszanką przypraw, by wzmocnić ich naturalny smak i nadać im aromatyczności.
 5. Do makaronów: Dodaj łyżeczkę mieszanki "Pomidory z Ziołami" do sosu do makaronu, aby podkreślić smak pomidorów i ziołowego aromatu.
 6. Na pieczone potrawy z mięsa: Przed pieczeniem posyp mięso mieszanką przypraw, żeby wzmocnić jego smak i nadać mu bogactwa aromatycznego.
 7. Do dipów: Dodaj odrobinę mieszanki "Pomidory z Ziołami" do domowego dipu serowego albo ziołowego dipu na bazie jogurtu, aby wzbogacić jego smak i nadać mu typowego aromatu.
 8. Aromatyzowanie oliwy: Przygotuj aromatyczną oliwę z oliwek, dodając do niej mieszankę przypraw "Pomidory z Ziołami" i pozostawiając ją do przegryzienia przez kilka godzin albo na noc. Tak przygotowaną oliwą możesz polać pieczywo, sałatki lub wykorzystać do marynowania serów.
wykorzystania mieszanki przypraw "Pomidory z Ziołami" są praktycznie nieograniczone, więc pozwól swojej kreatywności luźno się rozwijać i eksperymentuj z jej smakiem w najróżniejszych potrawach!
Pizza posypana przyprawą pomidory z ziołami
Skąd pochodzi przyprawa pomidory z ziołami? Mieszanka przypraw "Pomidory z Ziołami" inspirowana jest kulinarnymi tradycjami regionów śródziemnomorskich, zwłaszcza Włoch. Składniki takie jak oregano, bazylia, czosnek i pomidory są powszechnie stosowane w kuchni włoskiej, gdzie tworzą bazę dla wielu smakowitych potraw. Choć nie można wskazać jednego solidnego miejsca, z którego pochodzi ta mieszanka przypraw, to jednak jej składniki są powszechnie dostępne w całym basenie Morza Śródziemnego, a kuchnie tego obszaru słyną z użytkowania świeżych ziół i aromatycznych pomidorów. W związku z tym, mieszanka "Pomidory z Ziołami" czerpie z najkorzystniejszych tradycji kulinarnych tego regionu, by dostarczyć smakową podróż do słonecznych włoskich ogrodów, gdzie aromatyczne zioła i soczyste pomidory rosną w pełnym blasku słońca.

Dane oraz specyfikacja:

Kategoria

Producent

Rodzaj

Mieszanka przypraw

Wielkość opakowania

40 g

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

 • Porównywarka najlepszych sklepów
 • Ranking ofert według cen
 • Zdjęcia, opinie i recenzje