Słonecznik Łuskany 300g (5902686971153) - 1
Marco Polo Słonecznik Łuskany 300g - Zdjęcia produktu

Słonecznik Łuskany 300g (Marco Polo)

Przyprawy i zioła Marco Polo 300 g
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 19.07.2024: w magazynie

Opis produktu Marco Polo

Słonecznik Ziarno Słonecznik ziarno charakterystyka niewiele kto wie, iż ziarna słonecznika są źródłem obszerniejszej ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 niżeli oliwki podstawy dietetycznego jedzenia. Współczesne diety niejednokrotnie lekceważą wagę tłuszczów dla ciała człowieka, a ta jest rzeczywiście stanowcza. Nasze ziarna słonecznika przeznaczone do konsumpcji na bezkompromisowo są tworzone z zachowaniem restrykcyjnych warunków higieny. Towar jest odpowiedni do bezpośredniego spożycia, jak jeszcze jako dodatek do sałatek i innych dań. Producenci Musli dodają bezkompromisowe ziarna słonecznika do swych produktów, by podnieść ich walory smakowe i odżywcze.
Słonecznik łuskany to unikatowa przekąska, która dostarcza nie tylko smaku,również dużo korzyści zdrowotnych. Słonecznik jest modnym komponentyem wielu dań i przekąsek, a w wersji łuskanej zyskuje jeszcze większą wartość.
Słonecznik łuskany to nasiona słonecznika, które zostały pozbawione twardej łuski, dzięki temu są łatwiejsze w spożyciu i przystępne do natychmiastowego spożycia. Ten proces obróbki powoduje, iż słonecznik łuskany jest bardziej chrupiący i z łatwością trawiący się w porównaniu do konwencjonalnych nasion słonecznika.
Jedną z największych zalet słonecznika łuskanego jest jego zasobność części odżywczych. Słonecznik jest wspaniałym źródłem białka roślinnego, błonnika, witamin (takich jak witamina E, witaminy z grupy B), a także minerałów, w tym magnezu, cynku i selenu. To powoduje, że słonecznik łuskany jest perfekcyjnym wyborem dla osób szukających zdrowej przekąski o wysokiej wartości odżywczej.
Słonecznik łuskany może być spożywany samodzielnie jako przekąska, dodawany do sałatek, zup, musli czy wypieków, dając im wyjątkowy smak i chrupkość. Można go jeszcze posypać na kanapki czy dodawać do mieszanek bakalii.
na dodatek, słonecznik łuskany jestuznany za swoje parametry prozdrowotne. Ze względu na obecność witamin i minerałów, może wspierać zdrowie serca, wzmacniać układ wytrzymałościowy i wpływać poprawnie na zdrowie skóry i włosów.
Słonecznik łuskany to genialny wybór dla osób poszukujących zdrowych przekąsek, które dostarczają nie tylko smaku, ale także ważnych komponentów odżywczych. Jego chrupiąca konsystencja i wszechstronne użycie powodują, że stanowi świetny dodatek do najróżniejszych potraw i diet.

Dane podstawowe oraz specyfikacja:

Kategoria

Producent

Wielkość opakowania

300 g

Kod EAN

5902686971153

Cena

-

Opinia użytkowników

-

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2024:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje